Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Ο Μένιος Κουτσιαύτης από την Αρτα θα διευθύνει το ματς στο Καυταντζόγλειο, μεταξύ Ηρακλή και Νίκης Βόλου για την 7η αγωνιστική των πλέι οφ της Football League. Στο άλλο αξιολογημένο, αυτό μεταξύ Κέρκυρας - Αιγινιακού, διαιτητής θα είναι ο Γιώργος Κύζας από τη Δράμα.

Στα άλλα δύο ματς θα σφυρίξουν ο Βασίλης Παναγιωτόπουλος, που είχε παίξει και το Νίκη-Χανιά, το Ηρακλής Ψαχνών - Φωστήρας και ο Φώτης Τερετίδης το Ολυμπιακός Βόλου - Χανιά. Αναλυτικά:

Κυριακή (4/5)

15.00: Ηρακλής Ψαχνών - Φωστήρας
Διαιτητής: Β.Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νίας)
Βοηθοί:Α. Κολοσιώνης (Αιτ/νίας), Ρ.Μπουξμπάουμ (Αν. Αττικής)
4ος: Ι.Μπλούνας (Φθιώτιδας) Παρατηρητής:Μ. Κοφίτσας (Τρικάλων)

15.00: Κέρκυρα - Αιγινιακός
Διαιτητής:Γ. Κύζας (Δράμας)
Βοηθοί: Χ.Κουλά (Ξάνθης), Ι.Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος: Σ.Σφακιανάκης (Αθηνών) Παρατηρητής: Τσορτανίδης (Αχαϊας)

18.00: Ολυμπιακός Βόλου - Χανιά
Διαιτητής: Φ.Τερετίδης (Καβάλας)
Βοηθοί: Γ.Λάζαρης (Καβάλας), Βάντσης (Δράμας)
4ος: Β.Κιοτζένης (Καβάλας) Παρατηρητής: Γ.Παπαμίχος (Φθιώτιδας)

18.00: Ηρακλής - Νίκη Βόλου
Διαιτητής:Μ. Κουτσιαύτης (Άρτας)
Βοηθοί: Χ.Μαγιάννης (Άρτας), Κ.Ποντίκης (Πρέβεζας)
4ος: Γ.Παπαγεωργίου (Άρτας) Παρατηρητής:Ι. Κωνσταντινίδου (Δ. Αττικής).

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Για πρωτη φορα θα σφυρίξει ντέρμπυ Παναθηναικου-ΠΑΟΚ ο Ανδρέας Παππάς Ο διεθνης ρέφερυ βρισκεται σε πολυ καλη κατάσταση και ηταν επιπροσθετος και στο τελικο του κυπελλου .

Τον ετερο αγωνα της 2ης αγωνσιτικης των πλει οφ μεταξυ Αστερα Τριπολης -Ατρομήτου θα διευθυνει ο επισης διεθνης Τασος Σιδηρόπουλος  

18.15 μμ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Μ.ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Ν.ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 4ος Κ.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Χ.ΚΑΡΑΤΖΑΣ

  20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ- ΠΑΟΚ Α.ΠΑΠΠΑΣ ΒΟΗΘΟΙ Χ.ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΧΑΙΑΣ Η.ΑΛΕΞΕΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4ος Ι.ΤΟΠΟΥΖΗΣ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ I.ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Το κλεισιμο της αυλαιας της κανονικης διάρκειας της σουπερ λίγκα   εφερε τέσσερεις διεθνείς να  τοποθετούνται από τον Δημήτρη Καλύβα σε κομβικης σημασίας παιγνιδια.Ο Σιδηρόπουλος θα ξαναβρεθει στο Καραισκάκη μετα το ντέρμπυ των αιωνίων αυτή τη φορα  στη φιέστα του Ολυμπιακου απέναντι στον Απολλωνα που θα δωσει αγώνα υπαρξης .Αυτο σημαινει ότι ο Δωδεκανήσιος ρέφερυ δεν παιζει για την ρεβάνς του κυπελλου ΠΑΟΚ-Ολυμπιακου .

Στα Πηγάδια πάλι ο Ηλιας Σπάθας θα σφυρίξει το παιγνιδι ζωης-θανάτου της Σκοντα  με τον Παναθηναικό ενώ στη Βεροια θα παει ο Ανδρεας Παππάς οπου η ομώνυμη ομάδα τα παιζει όλα για όλα κοντρα στον Αστέρα Τρίπολης  Ακομη στη Νεα Σμυρνη  θα βρεθει ο Θανάσης Γιάχος στο παιγνιδι παραμονής Πανιωνίου-Πλατανιά.

Σημειωνουμε τις  επάνοδους  του  Γιώργου Κομινη στον αγώνα Πανθρακικού-Ατρομήτου καθως  του  Απόστολου Αμπάρκιολη στη συναντηση Αρη-ΠΑΣ Γιάννινα όπως και του Μιχάλη Βοσκάκη στο Εργοτέλης –Καλλονής που είναι ματς γοήτρου Για τον Ατρομητο όμως μετράει στην ειδικο βαθμολογια όπως και το Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ που θα σφυριζει ο Γιαννης Δελφάκης. Καλο παιγνιδι και ανευ βαθμολογικης σημασίας είναι αυτό  του Παναιτωλικου με τον ΟΦΗ που θα διευθυνει ο Αλέξανδρος Δημητρόπουλος 

ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.ΠΑΠΠΑΣ ΒΟΗΘΟΙ Χ.ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Ν.ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 4ος Γ.ΛΙΑΧΟΥΔΗΣ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΣ Β.ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΡΗΣ -ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α.ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΒΟΗΘΟΙ ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΞΑΝΘΗΣ Χ.ΜΑΓΙΑΝΗΣ ΑΡΤΑΣ 4ος ΚΑΚΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ M.ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ

 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑ Α.ΓΙΑΧΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Κ.ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Ι.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 4ος  Δ.ΘΑΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Γ.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ  Α.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Α.ΓΡΕΒΕΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Λ.ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 4ος Γ.ΚΥΖΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Γ.ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ

 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΟΦΗ Α.ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Η.ΑΛΕΞΕΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Χ,ΚΟΥΡΟΜΠΙΛΙΑ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4ος Γ.ΝΤΙΤΣΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Φ.ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ

 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Μ.ΒΟΣΚΑΚΗΣ  ΒΟΗΘΟΙ  Σ.ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Ε.ΒΛΑΣΣΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 4ος Π.ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Η.ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ

 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Η.ΣΠΑΘΑΣ ΒΟΗΘΟΙ Λ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Σ.ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ 4ος Κ.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Θ.ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Γ.ΚΟΜΙΝΗΣ ΒΟΗΘΟΙ Κ.ΧΑΡΙΣΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Γ.ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 4ος Σ.ΜΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ  Χ.ΔΑΓΚΛΗΣ

 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ Ι.ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΒΟΗΘΟΙ  Δ.ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Τ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4ος Γ.ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ  Μ.ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ Μ.ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΒΟΗΘΟΙ Π.ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ Ν.ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 4ος Δ.ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Α.ΣΙΠΚΑΣ

ΒΕΡΟΙΑ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  Κ.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΟΗΘΟΙ Λ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  Κ.ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4ΟΣ Γ.ΚΥΖΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Γ.ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΒΟΗΘΟΙ Σ.ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ Α.ΘΑΝΑΣΑΚΟΥΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4ος Γ.ΝΤΙΤΣΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Γ.ΜΠΙΚΑΣ

  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Α.ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Ν.ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 4ος Η.ΣΠΑΘΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Β.ΣΚΟΥΦΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  Α.ΠΑΠΠΑΣ ΒΟΗΘΟΙ Χ.ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΧΑΙΑΣ Κ.ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ4ος Α.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Ι.ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΟΦΗ - SKODA ΞΑΝΘΗ Γ.ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Μ.ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Α.ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ ΑΘΗΝΩΝ  4ος Ι.ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Σ.ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Α.ΚΑΚΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Η.ΑΛΕΞΕΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Γ.ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4ος Ι.ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Β.ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Σ.ΜΑΝΤΑΚΗΣ ΒΟΗΘΟΙ Π.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ Ι.ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΜΑΘΙΑΣ 4ος Μ.ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Ι.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

ΠΑΟΚ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Σ.ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Χ.ΜΑΓΙΑΝΗΣ ΑΡΤΑΣ Γ.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  4Ος Δ.ΘΑΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ A.ΒΕΛΛΙΟΣ

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ Δ.ΘΑΝΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Κ.ΧΑΡΙΣΗΣ Γ.ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 4ος Α.ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Γ.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

 17:15  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Σ.ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Θ.ΘΑΝΑΣΑΚΟΥΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Ν.ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 4ος Τ.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Η.ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ

 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Γ.ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Μ.ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Λ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4οςΚ.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Γ.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

  ΚΥΡΙΑΚΗ

 15:00 ΠΑΟΚ -ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Ι.ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΒΟΗΘΟΙ Ι.ΣΙΠΚΑΣ ΠΕΛΛΑΣ Ι.ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 4ος Γ.ΝΤΙΤΣΙΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Δ.ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ

 17:15  ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΦΗ Α.ΓΙΑΧΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Χ.ΜΠΑΛΤΑΣ Χ.ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΑΙΑΣ 4ος Α.ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Θ.ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ

 17:15  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ  Μ.ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΒΟΗΘΟΙ Δ.ΓΚΑΓΚΑΣ  ΛΑΡΙΣΑΣ Γ.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 4ος ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Γ.ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ

 17:15  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α.ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Α.ΓΡΕΒΕΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Δ.ΒΕΡΡΗΣ ΛΕΣΒΟΥ  4ος Α.ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Χ.ΖΩΓΡΑΦΟΣ

  19:30  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ Ι.ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΒΟΗΘΟΙ Δ.ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Τ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4ος Μ.ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Φ.ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ

 ΔΕΥΤΕΡΑ

19:30  SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σ.ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΒΟΗΘΟΙ Δ.ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ι.ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ 4ος Γ.ΛΙΑΧΟΥΔΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Δ.ΓΚΡΟΥΤΣΗΣ

 

 

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Στον Χρήστο Μητσιο ανέθεσε ο Δημητρης Καλύβας την διευθυνση του αγώνα Εργοτέλη-Ολυμπιακου το βραδυ της Κυριακής στο Παγκρήτιο  ενώ καλυψε τους αγώνες που εμφανίζουν μεγάλο ενδιαφέρον με εμπειρους ρέφερυς Όπως  στον Παναθηναικό –Απόλλωνα με τον Χαρη Καλογερόπουλο  στον Ατρόμητο με τον Πλατανια με τον Θανάση Γιάχο στο Λεβαδειακους-Βεροια με τον Αλέξανδρο Αρετόπουλο ,στο Σκοντα Ξανθη-Πανιώνιος με τον Γιώργο Δασκαλόπουλο . και στο Καλλονη –ΟΦΗ με τον Αλέξανδρο Δημητρόπουλο.

Στα υπολοιπα παιγνιδια σημειώνουμε την επανοδο του Μιχάλη Βοσκάκη στη συναντηση του ΠΑΟΚ με τον ΠΑΣ Γιάννινα και την τοποθέτιση του Πραξιτέλη Ζαχαριάδη στο ματς γοήτρου Παναιτωλικού-Αστέρα Τρίπολης  Αναλυτικα

 ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Π.ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΒΟΗΘΟΙ Ι.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Γ.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 4ος Σ.ΜΑΝΤΑΚΗΣ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Μ.ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ

17:15  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΑΡΗΣ Ι. ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΒΟΗΘΟΙ Δ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  Τ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4ος Α.ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Χ.ΓΕΝΝΑΙΟΣ

 19.30  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ  Χ.ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ  Χ.ΜΠΑΛΤΑΣ Χ.ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΑΙΑΣ 4ος  Α.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ  Χ.ΚΑΡΑΤΖΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00  ΠΑΟΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Μ.ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΒΟΗΘΟΙ Γ.ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Ι.ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  4ος ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ  Γ.ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ

17:15  SKODA ΞΑΝΘΗ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  Γ.ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ  Δ.ΤΑΤΣΗΣ Π.ΚΩΣΤΑΡΑΣ 4ος  Γ.ΚΥΖΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Γ. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ

17:15ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ Α.ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ  Μ.ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Δ.ΒΕΡΡΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 4ος Μ. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Φ. ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ

 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Θ.ΓΙΑΧΟΣ ΒΟΗΘΟΙ  Δ.ΓΚΑΓΚΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Α.ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 4ος Σ.ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ  Δ.ΜΠΕΓΚΟΣ

17.15  ΚΑΛΛΟΝΗ –ΟΦΗ Α.ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Σ.ΤΣΟΛΑΚΗΣ Χ.ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ 40ς Η.ΣΠΑΘΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Δ.ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ

19.30 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ.ΜΗΤΣΙΟΣ ΒΟΗΘΟΙ  Η.ΑΛΕΞΕΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΞΑΝΘΗΣ 4ος  Γ.ΛΙΑΧΟΥΔΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Σ.ΓΡΥΛΛΑΚΗ

 

T