Αξιολόγηση Χρήστη: 5 / 5

Αστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια Ενεργά

O εμπειρος Μπαμπης Σελεμιδησ( φωτο) απο την Πέλλα που φέτος κανει μια πολυ καλη σαιζον ,επιλέχτηκε για να διευθυνει το ντέρμπυ του νοτιου ομίλου Ολυμπιακού Βολου-Παναιγιαλείου ενω στο ντερμπυ του βορρα μεταξυ Κέρκυρας-Ηρακλη ρέφερυ θα ειναι ο Αρης  Βάτσιος απο την Δυτικη Αττική 

Αναλυτικά:

Νότιος Όμιλος

Παρασκευή (28/2)

18.00: Γλυφάδα - Αστέρας Μαγούλας
Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Νενεκούμης (Αργολίδας), Πήττας (Ηλείας)
4ος: Κούλης (Ηλείας)

Σάββατο (1/3)

15.00: Πανηλειακός - Ηρακλής Ψαχνών
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Σερεμέτης (Μεσσηνίας), Βεργέτης (Αρκαδίας)
4ος: Νικολόπουλος (Μεσσηνίας)

19.00: Παναχαϊκή - Φωστήρας
Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος (Αιτωλ/νίας)
Βοηθοί: Χουλιαράς (Αιτωλ/νίας), Πυλαρινός (Αιτωλ/νίας)
4ος: Κέκελος (Αιτωλ/νίας)

Κυριακή (2/3)

15.00: Ολυμπιακός Βόλου - Παναιγιάλειος
Διαιτητής: Σελεμίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Κύφος (Πιερίας)
4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)

15.00: Βύζας Μεγάρων - Καλλιθέα
Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Λαμιάς (Μεσσηνίας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Τσαγκαράκης (Κορινθίας)

Καθαρά Δευτέρα (3/3)

15.00: Αχαρναϊκός - Χανιά
Διαιτητής: Ανούσος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Αργυρός (Αθηνών), Παπανικολάου (Κορινθίας)
4ος: Κακριδής (Κορινθίας)

15.00: Επισκοπή - Φωκικός
Διαιτητής: Ανδρονικίδης (Πειραιά)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Κουρομιχελάκης (Πειραιά)
4ος: Ντοκάκης (Χανίων)

Bόρειος Όμιλος

Παρασκευή (28/2)

15.00: Πιερικός - Βατανιακός
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χαδήμογλου (Μακεδονίας), Περικλείδης (Μακεδονίας)
4ος: Τίκας (Ευρυτανίας)

Σάββατο (1/3)

15.00: Τίρναβος - Ζάκυνθος
Διαιτητής: Μανούρας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Κουρέντας (Τρικάλων), Νιώτη (Τρικάλων)
4ος: Κρητικός (Θεσσαλίας)

Κυριακή (2/3)

15.00: Αναγέννηση Γιαννιτσών - Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Κελάζογλου, Διαμαντής (Χαλκιδικής)
4ος: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

15.00: Εθνικός Γαζώρου - Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Γκράνας (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης), Εμπλιούκ (Ξάνθης)
4ος: Τερετίδης (Καβάλας)

15.00: Δόξα Δράμας - Καβάλα
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Καραλής (Ηπείρου), Σιαμέτης (Ηπείρου)
4ος: Μολιχιτούδης (Μακεδονίας)

Καθαρά Δευτέρα (3/3)

16.00: Καλαμαριά - Αιγινιακός
Διαιτητής: Βρακάς (Εύβοιας)
Βοηθοί: Ρουμπής (Εύβοιας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Φωτιάδης (Σερρών)

18.00: Κέρκυρα - Ηρακλής
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Τζαφόλιας (Ανατολικής Αττικής), Λάμπρου (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 Λογω των τεστ οι ορισμοι κι αυτή την εβδομαδα θα ανακοινωθουν την Πέμπτη για την Β και Γ εθνική καθως επισης την Παρασκευη για την σουπερ λίγκα με δεδομενο ότι σημερα και αυριο εχουμε συναντησεις κυπελλου

Παντως η ΚΕΔ θα ανακοινώσει την τετράδα για τον αγώνα της Παρασκευής Αναγέννησης Καρδίτσας-Τυρνάβου ματς που είναι τηλεοπτικό από τον ΟΤΕ.

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Ο Τάσος Σιδηρόπουλος ορίστηκε για  να διευθύνει το μεγάλο ματς της 27ης αγωνιστικής της Super League, ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό στο "Καραϊσκάκη". Αυτό είναι το πρώτο ντέρμπι "αιωνίων" για τον ρέφερι από την ΕΠΣ Δωδεκανήσου. Βοηθοί του θα είναι οι Δαμιανός Ευθυμιάδης (Πιερίας), Αλέξανδρος Γρεβένης (Χαλκιδικής) και τέταρτος ο Μιχάλης Κουκουλάκης (Ηρακλείου).

Στο πολύ σημαντικό ματς για την παραμονή στην κατηγορία, Βέροια-Απόλλων Σμύρνης, διαιτητής θα είναι ο Γιώργος Κομίνης του συνδέσμου Θεσπρωτίας. Ενώ το... τελευταίο χαρτί του ο Άρης, στο ματς κόντρα στον ΟΦΗ, θα το παίξει με ρέφερι τον Δημήτρη Στυλιαρά από την Αιτωλοακαρνανία.

Ο Ανδρέας Παππάς θα είναι ο «άρχοντας» της αναμέτρησης Παναιτωλικός-Ατρόμητος, ο Ηλίας Σπάθας (Πειραιά) στο Skoda Ξάνθη-Λεβαδειακός, ο Αλέξανδρος Αρετόπουλος στο Αστέρας Τρίπολης-Πανθρακικός, ο Τάσος Παπαπέτρου το Πανιώνιος-ΑΕΛ Καλλονής και ο Σταύρος Τριτσώνης το Πλατανιάς-ΠΑΣ Γιάννινα.

Τέλος, το παιχνίδι του Ηρακλείου, Εργοτέλης-ΠΑΟΚ θα "σφυρίξει" ο Θανάσης Γιάχος του συνδέσμου Χίου.

ΣΑΒΒΑΤΟ

 15:00, SKODA ΞΑΝΘΗ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:Η. ΣΠΑΘΑΣ ΒΟΗΘΟΙ   Χ.ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ): Ι.ΚΟΝΤΙΖΑΣ  (ΠΕΙΡΑΙΑ)4ος :Α. ΚΑΚΟΣ  Παρατηρητής: Μ.ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ

  17:15, ΒΕΡΟΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ.: ΚΟΜΙΝΗΣ ΒΟΗΘΟΙ  Κ.ΠΟΝΤΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑΣ) Γ.ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ) 4ος :Π. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ  Παρατηρητής:Γ. ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ

  19:30, ΑΡΗΣ-ΟΦΗ:Δ. ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΒΟΗΘΟΙ  Π. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ):Δ. ΓΚΑΓΚΑΣ(ΛΑΡΙΣΑΣ)4ος Μ. ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ Παρατηρητής:Χ. ΓΕΝΝΑΙΟΣ

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 15:00, ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘHNΩΝ :Α. ΠΑΠΠΑΣ ΒΟΗΘΟΙ : Δ.ΤΑΤΣΗΣ (ΗΠΕΙΡΟΥ) :Η. ΑΛΕΞΕΑΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)4ος  : Ι.ΚΑΜΠΑΞΗΣ  (ΕΥΒΟΙΑΣ Παρατηρητής: Δ.ΜΠΕΡΣΗΣ

  17:15, ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Α. ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ : Λ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ : Α.ΘΑΝΑΣΑΚΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)4ος  Γ. ΛΙΑΧΟΥΔΗΣ Παρατηρητής: Σ.ΣΙΠΚΑΣ

  17:15, ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΟΚ:Α. ΓΙΑΧΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Ι. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ)Ι. ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ  (ΑΘΗΝΩΝ) 4ος  Χ.ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Παρατηρητής: Γ.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

 , 17:15, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ :Α. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΒΟΗΘΟΙ Α. ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Τ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) Μ.ΒΟΣΚΑΚΗΣ   Παρατηρητής: Δ.ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ

  19:30, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: Α.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Δ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ (ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΛ. ΓΡΕΒΕΝΗΣ  (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)4ος:Μ. ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ Παρατηρητής:Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

 03/03/14, 19:30, ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σ.: ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΒΟΗΘΟΙ  Χ. ΑΚΡΙΒΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ): ΚΟΥΛΑ Χ. (ΞΑΝΘΗΣ) 4ος:Κ. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Παρατηρητής Β ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

 

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

files/REFEREES/ORISMOI_2013-2014/SUPER_LEAGUE/ref_SL_matchday_27.pdf

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Σάββατο (1/3)

15.00: Ξάνθη - Λεβαδειακός
Διαιτητής:Η. Σπάθας (Πειραιά)
Βοηθοί: Χ.Σωτηρόπουλος (Αχαΐας),Ι. Κοντιζάς (Πειραιά)
4ος: Τ.Κάκος (Κέρκυρας)Μ.Καλαθενός

17.15: Βέροια - Απόλλων
Διαιτητής:Γ. Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Κ.Ποντίκης (Πρέβεζας), Γ.Καλφόγλου (Θεσπρωτίας)
4ος: Π.Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)Γ.Αμυγδαλής 

19.30: Άρης - ΟΦΗ
Διαιτητής:Δ Στυλιαράς (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Π.Κωσταράς (Αιτ/νίας), Δ.Γκάγκας (Λάρισας)
4ος: Μ.Κουτσιαύτης (Άρτας)Χ.Γενναίος

Κυριακή (2/3)

15.00: Παναιτωλικός - Ατρόμητος
Διαιτητής: Α.Παππάς (Αθηνών)
Βοηθοί:Δ. Τάτσης (Ηπείρου), Η.Αλεξέας (Μεσσηνίας)
4ος:Ι. Καμπαξής (Εύβοιας)Δ.Μπερσής 

17.15: Αστέρας Τρίπολης - Πανθρακικός
Διαιτητής: Α.Αρετόπουλος (Τρικάλων)
Βοηθοί: Λ.Δημητριάδης (Μακεδονίας), Θ.Θανασακούδης (Μακεδονίας)
4ος: Γ.Λιαχούδης (Μακεδονίας)Α.Σίπκας 

17.15: Εργοτέλης - ΠΑΟΚ
Διαιτητής:Θ. Γιάχος (Χίου)
Βοηθοί: Ι.Δημητριάδης (Καστοριάς), Ι.Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος: Χ.Καλογερόπουλος (Αθηνών)Γ.Σταθόπουλος

17.15: Πανιώνιος - Καλλονή
Διαιτητής:Α. Παπαπέτρου (Αθηνών)
Βοηθοί: Α.Καρατζίκας (Αθηνών),Τ. Πετρόπουλος (Αρκαδίας)
4ος: Μ.Βοσκάκης (Ρεθύμνου)Δ.Τσορτανίδης 

19.30: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Ευθυμιάδης (Πιερίας), Γρεβένης (Χαλκιδικής)
4ος: Κουκουλάκης (Ηρακλείου)Χ.Δαγκλής 

Δευτέρα (3/3)

19.30: Πλατανιάς - ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Σ.Τριτσώνης (Αθηνών)
Βοηθοί: Χ.Ακρίβος (Αθηνών), Κουλά Χασάν  (Ξάνθης)
4ος: Κ.Ιωαννίδης (Αργολίδας) Β.Τεροβίτσας

 

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 Λογω των τεστ οι ορισμοι κι αυτή την εβδομαδα θα ανακοινωθουν την Πέμπτη για την Β και Γ εθνική καθως επισης την Παρασκευη για την σουπερ λίγκα με δεδομενο ότι σημερα και αυριο εχουμε συναντησεις κυπελλου

Παντως η ΚΕΔ θα ανακοινώσει την τετράδα για τον αγώνα της Παρασκευής Αναγέννησης Καρδίτσας-Τυρνάβου ματς που είναι τηλεοπτικό από τον ΟΤΕ.

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΟΜΑΔΕΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΡΗΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡA

17-10-09

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ

16.45

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Σταθόπουλος Γ.

ΕΠΣ

Αχαίας

ΒΟΗΘΟΣ

Ακρίβος Χ.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΒΟΗΘΟΣ

Καρατζίκας Α.

ΕΠΣ

Αθηνών

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Καλογερόπουλος Χ.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Καλύβας Δ.

ΕΠΣ

Βοιωτίας

ΟΜΑΔΕΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

17-10-09

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ

19.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Αμπάρκιολης Α.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

ΒΟΗΘΟΣ

Μποζατζίδης Δ.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

ΒΟΗΘΟΣ

Γουργιώτης Σ.

ΕΠΣ

Φθιώτιδας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Σελίμος Σ.

ΕΠΣ

Λακωνίας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Μπριάκος Α.

ΕΠΣ

Ηπείρου

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΕΚ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

18-10-09

Ο.Α.Κ.Α.

21.15

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Γιαννόπουλος Γ.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΒΟΗΘΟΣ

Γκάγκας Δ.

ΕΠΣ

Λάρισας

ΒΟΗΘΟΣ

Ευθυμιάδης Δ.

ΕΠΣ

Πιερίας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Χατζής Γ.

ΕΠΣ

Δυτ. Αττικής

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Μιντιούρης Ν.

ΕΠΣ

Σερρών

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

18-10-09

ΔΗΜ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

16.45

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Κωνσταντινέας Π.

ΕΠΣ

Μεσσηνίας

ΒΟΗΘΟΣ

Βασιλειάδης Λ.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

ΒΟΗΘΟΣ

Αλεξέας Η.

ΕΠΣ

Μεσσηνίας

4οςΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Βοσκάκης Μ.

ΕΠΣ

Ρεθύμνου

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Καρακελίδης Δ.

ΕΠΣ

Πέλλας

ΟΜΑΔΕΣ

ΛΑΡΙΣΑ-SKODA ΞΑΝΘΗ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

18-10-09

ΑΛΚΑΖΑΡ

16.45

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Καλόπουλος Δ.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

ΒΟΗΘΟΣ

Πάνου Γ.

ΕΠΣ

Αιτ/νίας

ΒΟΗΘΟΣ

Σωτηρόπουλος Χ.

ΕΠΣ

Αχαίας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Στυλιάρας Δ.

ΕΠΣ

Αιτ/νίας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Τσίκινης Η.

ΕΠΣ

Μεσσηνίας

ΟΜΑΔΕΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

18-10-09

ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ

19.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Λαμπρόπουλος Μ.

ΕΠΣ

Ηλείας

ΒΟΗΘΟΣ

Τάτσης Δ.

ΕΠΣ

Ηπείρου

ΒΟΗΘΟΣ

Κωσταράς Π.

ΕΠΣ

Αιτ/νίας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Δασκαλόπουλος Γ.

ΕΠΣ

Κορίνθου

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Γιανναδάκης Ε.

ΕΠΣ

Λασιθίου

ΟΜΑΔΕΣ

ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

18-10-09

ΔΗΜ. ΑΝΘΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

19.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Παππάς Α.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΒΟΗΘΟΣ

Παπαδόπουλος Δ.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

ΒΟΗΘΟΣ

Μπιτσίδης Δ.

ΕΠΣ

Θράκης

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Γιάχος Α.

ΕΠΣ

Χίου

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Βέλλιος Α.

ΕΠΣ

Ξάνθης

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΑΟΚ-ΠΑΣΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

17-10-09

Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

19.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Τσινιάρης Μ.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΒΟΗΘΟΣ

Γενναίος Χ.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΒΟΗΘΟΣ

Γεωργαράκος Ν.

ΕΠΣ

Αθηνών

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Χαραλαμπίδης Ν.

ΕΠΣ

Καβάλας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Χατζής Η.

ΕΠΣ

Καρδίτσας

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Οι εναπομείναντες του σχετικού πίνακα εκτός του Α. Σιδηρόπουλου (Δωδ/νήσου) λόγω κωλύματος.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΒΟΗΘΟΙ: Οι εναπομείναντες του σχετικού πίνακα εκτός του Χ. Μαγιάννη (Αρτας) λόγω κωλύματος.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Οι εναπομείναντες του σχετικού πίνακα