Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Στον Χρήστο Μητσιο ανέθεσε ο Δημητρης Καλύβας την διευθυνση του αγώνα Εργοτέλη-Ολυμπιακου το βραδυ της Κυριακής στο Παγκρήτιο  ενώ καλυψε τους αγώνες που εμφανίζουν μεγάλο ενδιαφέρον με εμπειρους ρέφερυς Όπως  στον Παναθηναικό –Απόλλωνα με τον Χαρη Καλογερόπουλο  στον Ατρόμητο με τον Πλατανια με τον Θανάση Γιάχο στο Λεβαδειακους-Βεροια με τον Αλέξανδρο Αρετόπουλο ,στο Σκοντα Ξανθη-Πανιώνιος με τον Γιώργο Δασκαλόπουλο . και στο Καλλονη –ΟΦΗ με τον Αλέξανδρο Δημητρόπουλο.

Στα υπολοιπα παιγνιδια σημειώνουμε την επανοδο του Μιχάλη Βοσκάκη στη συναντηση του ΠΑΟΚ με τον ΠΑΣ Γιάννινα και την τοποθέτιση του Πραξιτέλη Ζαχαριάδη στο ματς γοήτρου Παναιτωλικού-Αστέρα Τρίπολης  Αναλυτικα

 ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Π.ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΒΟΗΘΟΙ Ι.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Γ.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 4ος Σ.ΜΑΝΤΑΚΗΣ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Μ.ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ

17:15  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΑΡΗΣ Ι. ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΒΟΗΘΟΙ Δ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  Τ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4ος Α.ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Χ.ΓΕΝΝΑΙΟΣ

 19.30  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ  Χ.ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ  Χ.ΜΠΑΛΤΑΣ Χ.ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΑΙΑΣ 4ος  Α.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ  Χ.ΚΑΡΑΤΖΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00  ΠΑΟΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Μ.ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΒΟΗΘΟΙ Γ.ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Ι.ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  4ος ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ  Γ.ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ

17:15  SKODA ΞΑΝΘΗ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  Γ.ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ  Δ.ΤΑΤΣΗΣ Π.ΚΩΣΤΑΡΑΣ 4ος  Γ.ΚΥΖΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Γ. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ

17:15ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ Α.ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ  Μ.ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Δ.ΒΕΡΡΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 4ος Μ. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Φ. ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ

 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Θ.ΓΙΑΧΟΣ ΒΟΗΘΟΙ  Δ.ΓΚΑΓΚΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Α.ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 4ος Σ.ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ  Δ.ΜΠΕΓΚΟΣ

17.15  ΚΑΛΛΟΝΗ –ΟΦΗ Α.ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Σ.ΤΣΟΛΑΚΗΣ Χ.ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ 40ς Η.ΣΠΑΘΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Δ.ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ

19.30 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ.ΜΗΤΣΙΟΣ ΒΟΗΘΟΙ  Η.ΑΛΕΞΕΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΞΑΝΘΗΣ 4ος  Γ.ΛΙΑΧΟΥΔΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Σ.ΓΡΥΛΛΑΚΗ

 

T

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Τέσσερεις διεθνεις ,τρεις εμπειρες σφυρίκτρες και δυο νεους ωρισε ο Δημητρης Καλυβας στα παιγνιδια της; 29ης αγωνστικης με την ελπίδα οτι ολα θα πανε καλά.Στο Χαριλάου οπου παντα ενα παιγνιδι Αρη-ΠΑΟΚ κρυβει ιδιαιτερότητες εβαλε τον Γιώργο Κομινη που ειναι διαιτητής για δυσκολες αποστολές .ενω ετσι πρεπει να χαρακτηριστουν ικαι οι ορισμοι του Σταύρου Μάνταλου στην αναμέτρηση ΟΦΗ-Απολλωνα και του Δημήτρη Στυλιαρά στη συναντηση Πλατανια-Καλλονής.

Σ οτι αφορα τους διεθνείς η αρχη ΘΑ θα γινει απο την Βεροια οπου θα βρεθει ο Μιχάλης Κουκουλάκης ,και θα ακολουθήσει την Κυριακή ο Θανάσης Γιάχος στα Γιάννινα  και ο Σταυρος Τριτσώνης στην Νεα Σμύρνη Την Δευτερα θα ολοκληρωσει την αγωνιστικη ο Τασος Σιδηρόπουλος στο Αγρίνιο 

Το Σάββατο στον αγωνα του Ολυμπιακου με τον Πανθρακικό θα σφυριξει ο Γιώργος Κύζας και την Κυριακή στη Τρίπολη ο Τάσος Παπππέτρου ,Αναλυτικά 

ΣΑΒΒΑΤΟ

15.00 Βεροια-Ατρομητος Μ Κουκουλάκης βοηθοι Λ.Δημητριάδης Θ.Θανασακούδης Μακεδονιας 4ος Γ Ντίτσος  παρατηρητής Δ.Γκρούτσης

17.15 ΟΦΗ-Απόλλων Μάνταλος βοηθοι Η.Αλεξέας Μεσσηνίας Κ.Χασαν Ξανθης 4ος Γ.Δασκαλόπουλος παρατηρητής Χ.Ζωγράφος

19.30 Ολυμπιακος-Πανθρακικός Κύζας βοηθοί Σιπκας Πέλλας Καραβασίλης Καβάλας 4ος Μ.Βοσκάκης παρατηρητής Γ Μαζαράκης

ΚΥΡΙΑΚΗ

15.00 ΠΑΣ Γιάνινα-ΠΑΟ  Θ.Γιάχος βοηθοι Δ.Γκάγκας Λάρισας Γ.Γεωργιάδης Κοζάνης  4ος Σ.Μαντάκης παρατηρητής Σ.Παπαδάκος

17.15 Αστέρας Τρ-Εργοτέλης Α.Παπαπέτρου βοηθοι Α.Καρατζίκας Ι.Απτόσογλου Αθηνών  4ος Η.Σπάθας παρατηρητής Β.Τεροβίτσας

17.15 Πανιώνιος-Λεβαδειακός Σ.Τριτσώνης Βοηθοι Ι.Τουμπακάρης Χ.Κουρομπίλια 4ος Π.Ζαχαριάδης παρατηρητής Δ.Νταμπώσης

17.15 Πλατανιάς –Καλλονή Δ.Στυλιαράς βοηθοί Χ.Μπαλτάς Αχαίας Ταρανάς Αθηνών 4ος Α.Δημητρόπουλος παρατηρητής Δ Μπερσής

19.30 Αρης-ΠΑΟΚ  Γ.Κομίνης βοηθοι Α.Γρεβένης Χαλκιδικής Γ.Καλφόγλου Θεσπρωτίας 4ος Μ.Κουτσιαύτης παρατηρητής Β.Σκουφίτσας

ΔΕΥΤΕΡΑ

19.30 Παναιτωλικός –Σκοντα Ξάνθη Α.Σιδηρόπουλος βοηθοι Λ.Φραγκιαδάκης  Δωδεκανησων Φ.Ελευθερίου Αθηνων 4ος Χ.Μήτσιος παρατηρητής Α.Σίπκας .

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΣΑΒΒΑΤΟ

  15.00   ΟΦΗ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α .Αρετόπουλος Βοηθοι Ν.Γεωργαράκος Θ Ταρανάς ,4ος Θ Γιάχος παρατηρητής Δ.Μπέγκος

 17.15  Σκοντα Ξάνθη-Αστερας Τριπολης Μ.Κουκουλάκης Βοηθοι Χ.Μπαλτάς Γ Σταυρουλάκης  4Ος Σ.Μάνταλος παρατηρητής Γ.Μπίκας

 19.30 ΠΑΟ –Αρης Δ.Θάνος Βοηθοι Κ.Χαρίσης Π.Σταθόπουλος 4ος Μ.Λαμπρόπουλος  παρατηρητής Γ.Γιαννόπουλος

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 15.00  Ατρόμητος-Πανιώνιος  Ι.Δελφάκης Βοηθοι Σ Τσολάκης ,Δ.Βερρής 4ος Ι.Τοπούζης παρατηρητής Γ΄.Μαζαράκης

 17.15 Πανθρακικός –Εργοτέλης Κ.Ιωαννίδης βοηθοι Ι.Κοντιζάς Γ .Γεωργιάδης 4ος Μ.Κουτσιαύτης παρατηρητής Φ.Σωμαρακάκης

 17.15 Απόλλων-Πλατανιάς Α.Παππάς βοηθοί Μ.Καρσιώτης Π,Κωσταράς 4ος Δ.Στυλιαράς παρατηρητής Χ.Καρατζάς

 17.15 Λεβαδειακός-Παναιτωλικός Ι.Κάμπαξης βοηθοί Δ.Αναστόπουλος Β.Καμπούρης 4ος Α.Παπαπέτρου παρατηρητής Η Μαζαράκος .

 19.30 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Τ.Κάκος βοηθοί Κ.Ποντίκης Ν.Καραισαρίδης 4ος  Χ.Καλογαρόπουλος παρατηρητής Θ.Γκαιτατζής

ΔΕΥΤΕΡΑ

19.30 Καλλονή-Βέροια Σ.Τριτσώνης βοηθοι Χ Ακρίβος Η Αλεξέας 4ος Γ.Κύζας παρατηρητής Ι,Σπυρόπουλος 

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Ο Τάσος Σιδηρόπουλος ορίστηκε για  να διευθύνει το μεγάλο ματς της 27ης αγωνιστικής της Super League, ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό στο "Καραϊσκάκη". Αυτό είναι το πρώτο ντέρμπι "αιωνίων" για τον ρέφερι από την ΕΠΣ Δωδεκανήσου. Βοηθοί του θα είναι οι Δαμιανός Ευθυμιάδης (Πιερίας), Αλέξανδρος Γρεβένης (Χαλκιδικής) και τέταρτος ο Μιχάλης Κουκουλάκης (Ηρακλείου).

Στο πολύ σημαντικό ματς για την παραμονή στην κατηγορία, Βέροια-Απόλλων Σμύρνης, διαιτητής θα είναι ο Γιώργος Κομίνης του συνδέσμου Θεσπρωτίας. Ενώ το... τελευταίο χαρτί του ο Άρης, στο ματς κόντρα στον ΟΦΗ, θα το παίξει με ρέφερι τον Δημήτρη Στυλιαρά από την Αιτωλοακαρνανία.

Ο Ανδρέας Παππάς θα είναι ο «άρχοντας» της αναμέτρησης Παναιτωλικός-Ατρόμητος, ο Ηλίας Σπάθας (Πειραιά) στο Skoda Ξάνθη-Λεβαδειακός, ο Αλέξανδρος Αρετόπουλος στο Αστέρας Τρίπολης-Πανθρακικός, ο Τάσος Παπαπέτρου το Πανιώνιος-ΑΕΛ Καλλονής και ο Σταύρος Τριτσώνης το Πλατανιάς-ΠΑΣ Γιάννινα.

Τέλος, το παιχνίδι του Ηρακλείου, Εργοτέλης-ΠΑΟΚ θα "σφυρίξει" ο Θανάσης Γιάχος του συνδέσμου Χίου.

ΣΑΒΒΑΤΟ

 15:00, SKODA ΞΑΝΘΗ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:Η. ΣΠΑΘΑΣ ΒΟΗΘΟΙ   Χ.ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ): Ι.ΚΟΝΤΙΖΑΣ  (ΠΕΙΡΑΙΑ)4ος :Α. ΚΑΚΟΣ  Παρατηρητής: Μ.ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ

  17:15, ΒΕΡΟΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ.: ΚΟΜΙΝΗΣ ΒΟΗΘΟΙ  Κ.ΠΟΝΤΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑΣ) Γ.ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ) 4ος :Π. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ  Παρατηρητής:Γ. ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ

  19:30, ΑΡΗΣ-ΟΦΗ:Δ. ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΒΟΗΘΟΙ  Π. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ):Δ. ΓΚΑΓΚΑΣ(ΛΑΡΙΣΑΣ)4ος Μ. ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ Παρατηρητής:Χ. ΓΕΝΝΑΙΟΣ

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 15:00, ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘHNΩΝ :Α. ΠΑΠΠΑΣ ΒΟΗΘΟΙ : Δ.ΤΑΤΣΗΣ (ΗΠΕΙΡΟΥ) :Η. ΑΛΕΞΕΑΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)4ος  : Ι.ΚΑΜΠΑΞΗΣ  (ΕΥΒΟΙΑΣ Παρατηρητής: Δ.ΜΠΕΡΣΗΣ

  17:15, ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Α. ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ : Λ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ : Α.ΘΑΝΑΣΑΚΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)4ος  Γ. ΛΙΑΧΟΥΔΗΣ Παρατηρητής: Σ.ΣΙΠΚΑΣ

  17:15, ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΟΚ:Α. ΓΙΑΧΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Ι. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ)Ι. ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ  (ΑΘΗΝΩΝ) 4ος  Χ.ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Παρατηρητής: Γ.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

 , 17:15, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ :Α. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΒΟΗΘΟΙ Α. ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Τ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) Μ.ΒΟΣΚΑΚΗΣ   Παρατηρητής: Δ.ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ

  19:30, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: Α.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΟΙ Δ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ (ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΛ. ΓΡΕΒΕΝΗΣ  (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)4ος:Μ. ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ Παρατηρητής:Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

 03/03/14, 19:30, ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σ.: ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΒΟΗΘΟΙ  Χ. ΑΚΡΙΒΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ): ΚΟΥΛΑ Χ. (ΞΑΝΘΗΣ) 4ος:Κ. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Παρατηρητής Β ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

 

 

Αξιολόγηση Χρήστη: 5 / 5

Αστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια Ενεργά

 Λογω των τεστ οι ορισμοι κι αυτή την εβδομαδα θα ανακοινωθουν την Πέμπτη για την Β και Γ εθνική καθως επισης την Παρασκευη για την σουπερ λίγκα με δεδομενο ότι σημερα και αυριο εχουμε συναντησεις κυπελλου

Παντως η ΚΕΔ θα ανακοινώσει την τετράδα για τον αγώνα της Παρασκευής Αναγέννησης Καρδίτσας-Τυρνάβου ματς που είναι τηλεοπτικό από τον ΟΤΕ.