Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Οσο πανε και πληθαίνουν οι διαιτητες της φουτμπώλ  λιγκ  που ορίζονται στα παιγνιδια της Γ εθνικής που γινονται ολο και πιο δυσκολα τοσο για την ανοδο οσο και για την παραμονή .Ετσι η ΚΕΔ ωρισε 29 τον αριθμο και σ εκεινα που είναι ντέρμπυ ιδιαίτερα στο νότο σημειώνουμε τον Σπυρο Σελίμο(φωτο) στο Δόξα Βυρωνα-Πανελευσινιακός .τον Νικο Πουλημά στο ντέρμπυ Γιούχτα-Ιωνικού αλλα και τον Μανώλη Σκουλά σ εκεινο της Ερμιονίδας με τον Καραισκάκη 

Παντως πλην των αγώνων Καμπανιακός-ΑΕΛ και Πανναξιακός-Άγιος Νικόλαος που θα γίνουν το Σάββατο (8/3) στις 15.00, όλα τα υπόλοιπα ματς θα διεξαχθούν την Κυριακή (9/3) στις 15.00, εκτός από το παιχνίδι Προοδευτική-Μύκονος, που έχει ώρα έναρξης τις 13.00.
Αναλυτικά:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Άρης Ακροποτάμου - ΠΑΟ Κοσμίου

Xανίδης, Αϊναλής, Ταταρίδης (Μακεδονίας)

Πανσερραϊκός - Έβρος Σουφλίου

Π.Κοεμτζίδης, Λαφαντζής, Κύφος (Πιερίας)

Διγενής Λακκώματος - Εθνικός Αγιονερίου

Α.Τζήλος, Καράμπουλας, Μάνος (Λάρισας)

Αγροτικός Αστέρας - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Π.Συμεωνίδης, Γιαμούζης, Θεοδώρου (Πιερίας)

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Ορφέας Ελευθερούπολης

Χ.Γκράνας, Χατζημωυσιάδης, Εμπλιούκ (Ξάνθης)

Κιλκισιακός - Δόξα Πετρούσας

Δ.Κρητικός, Τασιόπουλος, Κόκκαλης (Θεσσαλίας)

Εθνικός Σιδηροκάστρου - Μουδανιά

Δ.Μαλούτας, Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας)

Μακεδονικός - Νέστος Χρυσούπολης

Δ.Ζούγρας, Τσιάμπαζης, Ξενακίδης (Κοζάνης)


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Καμπανιακός - ΑΕΛ

Κ.Κοτσάνης, Δηλγεράκης, Χατζηνάκος (Δράμας)

Όλυμπος Κέρκυρας - Θεσπρωτός

Γ.Παπαγεωργίου, Γαρδικιώτης, Μπουντούρης (Άρτας)

Καστοριά - Κάστωρ

Καρατέρπος, Τζιουβάρας, Παπαδόπουλος (Κοζάνης)

Δόξα Κρανούλας - Κοζάνη

Γιούργας, Σκορδίλης (Κέρκυρας), Σαρλής (Άρτας)

Οδυσσέας Κορδελιού - Πρέβεζα

Τζουμαλάκης, Καμπούρης, Αναστασιάδης (Σερρών)

Δόξα Πενταλόφου - Κεραυνός Θεσπρωτικού

Υφαντίδης, Ναλμπάντης, Λιώλιας (Κιλκίς)

Εθνικός Φιλιππιάδας - Πυρσός Γρεβενών

Α.Τίκας (Ευρυτανίας), Νιώτη, Τζάνης (Τρικάλων)


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Τρίκαλα 

Α.Σημαιάκης, Κελάζογλου, Διαμαντής (Χαλκιδικής)

Μαχητής Τερψιθέας - Ρήγας Φεραίος

Ν.Τεβεκέλης, Πάτρας, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Αμπελωνιακός - Κύμη

Χ.Σελεμίδης, Σίπκας, Κεσίσογλου (Πέλλας)

Νάουσα - Λευκάδια

Κ.Μπαλατσούκας, Τίκας (Θεσπρωτίας), Γεωργαράς (Άρτας)

Χαλκίδα - Μακροχώρι

Ν.Παπαγεωργίου, Αργυρός, Γιαννουγλίδης (Αθηνών)

Λαμία - Δωτιέας Αγιάς

Β.Κορδολαίμης, Μητάρης, Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής)


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Αχαϊκή - Κόρινθος

Ι.Μπλούνας, Δόσκορης, Δουδούμης (Φθιώτιδας)

Α.Ε. Ερμιονίδας - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Μ.Σκουλάς, Πετρόπουλος, Τσιγγινές (Θεσσαλίας)

Παναργειακός - Δόξα Ν. Μανωλάδας

Χ,Βρακάς, Ρουμπής, Κωνστάντιος (Εύβοιας)

Καλαμάτα - Μεσσηνιακός

Α.Βάτσιος, Πρέντζας, Σαββόγλου (Δυτικής Αττικής)

Άρης Αιτωλικού - Α.Ε. Μεσολογγίου

Α.Τόμπρος, Βλάσσης, Γραικός (Κέρκυρας)

ΠΑΟ Βάρδας - Παναρκαδικός

Χ.Ανδρονικίδης, Ζησιμόπουλος, Κιούσης (Πειραιά)

ΠΦΟ Πανόπουλου - Πανναυπλιακός

Νίκας, Αθανασοπούλου, Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)

Ατρόμητος Αχαΐας - Εθνικός Σαγέικων

Γ.Τάσης, Παπαδημητρίου, Μωυσιάδης (Ηπείρου)


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τράχωνες - Εθνικός Αστέρας

Δ.Μανιώτης, Ρούντος, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)

Ατρόμητος Πειραιά - Ρούβας

Β.Παναγιωτόπουλος, Κολοσιώνης, Καλαμπόκης (Αιτωλ/νίας)

Προοδευτική - Μύκονος

Κ.Γιαννόπουλος, Τριανταφύλλου, Γεωργακόπουλος (Αρκαδίας)

Νέα Ιωνία - Πεύκη

Ι.Αγγελακόπουλος, Δίπλαρης, Βαφειάδης (Καρδίτσας)

Δόξα Βύρωνα - Πανελευσινιακός

Σ.Σελίμος, Παλαμίδας, Σταματάκος (Λακωνίας)

Γιούχτας - Ιωνικός

Γ.Τζοβάρας, Καραγιάννης (Φθιώτιδας), Μπούνος (Φωκίδας)


6ος ΟΜΙΛΟΣ

Θύελλα Ραφήνας - Ερμής Ζωνιανών

Γ.Μπλάνας, Λαμιάς, Σερεμέτης (Μεσσηνίας)

ΠΑΟ Κρουσώνα - Αστέρας Βάρης

Γ.Μιχαηλίδης, Φλώτσιος, Σοφός (Βοιωτίας)

Μανδραϊκός - Α.Ο. Περιστερίου

Ν.Ρατσιάτος, Καραγεώργος, Νενεκούμης (Αργολίδας)

Ηλυσιακός - Κηφισιά

Ν.Ανούσος, Παυλέρου (Λακωνίας), Μανούρας (Τρικάλων)

Πανναξιακός - Άγιος Νικόλαος

Ε.Λαμπαδαρίου, Καλημέρης, Γιαννίκος (Πειραιά)

ΑΕΚ - Ηρόδοτος

Π.Λυμπούδης, Κούλα, Λιάρης (Μακεδονίας)

Περαμαϊκός - Τριγλία Ραφήνας

Α.Μπουμαρσόπουλος, Αναστασίου, Παπαδημητρίου (Λάρισας).

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Ουτε ενα ουτε δυο αλλα 21 τον αριθμο διαιτητές ωρισε η ΚΕΔ στα παιγνιδια της Γ εθνικής αφου το πρωτάθλημα εισέρχεται στην τελικη του πορεία .Παράλληλα απ αυτη την αγωνιστικη θα οριζονται και διαιτητές εκτος Κρητης στα ματς που θα γινονται στη μεγαλόνησο Ετσι την συναντηση Ατσαλένιου-Ιωνικου θα σφυρίξει ο Γιώργος Μάστακας απο την Θεσσαλονίκη ,την αναμετρηση του ΑΟΑΝΑ με την ΑΕΚ ο Δημητρης Γκοβέσης απο την Αρκαδία ενω στην Αθηνα θα βρεθει ο Μανώλης Σκουλάς (φωτο) απο το Βολο για το ματς των Τραχώνων με τον Κισσαμικό και ο Νικος Πουλημας απο την Κέρκυρα στον αγωνα Ελευσινας-Γιούχτα.

Λόγω του τριημέρου της Αποκριάς τα ματς θα γίνουν το Σάββατο (1/3) στις 15.00, εκτός από τα παιχνίδια Άγιος Νικόλαος-ΑΕΚ και Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Μαχητής Τερψιθέας που έχουν ώρα έναρξης τις 13.00 και 14.15 αντίστοιχα.

Παράλληλα, η μοναδική αναμέτρηση που θα διεξαχθεί την Κυριακή (2/3) είναι αυτή μεταξύ του Α.Ο. Περιστερίου και του Πανναξιακού που θα ξεκινήσει στις 13.30.

Αναλυτικά:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κοσμίου - Πανσερραϊκός

Σέζος, Ναλμπάντης, Πεντζερέτζης (Κιλκίς)

Άρης Ακροποτάμου - Διγενής Λακκώματος

Κοεμτζίδης, Καράμπουλας, Θεοδώρου (Πιερίας)

Έβρος Σουφλίου - Αγροτικός Αστέρας

Τσακαλίδης (Χαλκιδικής), Δηλγεράκης, Χατζηνάκος (Δράμας)

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Γρατσάνης, Νταλούκας, Τζάνης (Τρικάλων)

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Κιλκισιακός

Μαστοροδήμος, Γκαρέλης, Καρακώστας (Λάρισας)

Ορφέας Ελευθερούπολης - Εθνικός Σιδηροκάστρου

Κυριαζίδης, Βασιλόπουλος (Έβρου), Μανάκης (Θράκης)

Δόξα Πετρούσας - Νέστος Χρυσούπολης

Καραντώνης, Κελεσίδης, Παπαδάκης (Ημαθίας)

Μουδανιά - Μακεδονικός

Μπουμαρσόπουλος, Νατσιούλας, Αναστασίου (Λάρισας)

 
2ος ΟΜΙΛΟΣ

Πυρσός Γρεβενών - Καμπανιακός

Μαλούτας, Παρασίου, Γιάντσης (Ημαθίας)

Εθνικός Φιλιππιάδας - Όλυμπος Κέρκυρας

Μαλλιώρας, Βογιαντζής (Καρδίτσας), Μανούρας (Τρικάλων)

Θεσπρωτός - Καστοριά

Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής), Παπαδημητρίου, Θανασιάς (Ηπείρου)

Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δόξα Κρανούλας

Κουκουλάς, Λιάρης, Κούλα (Μακεδονίας)

Κάστορας - Οδυσσέας Κορδελιού

Μάντζιος, Κόλλιας, Αντωνίου (Ηπείρου)

Κοζάνη - Κεραυνός Θεσπρωτικού

Δροβατζήκας (Γρεβενών), Μανασής, Κωτούλας (Τρικάλων)

Πρέβεζα - Δόξα Πενταλόφου

Παπαδόπουλος, Γκοτσόπουλος, Κότσα (Αχαΐας)

 
3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίκαλα - Αχιλλέας Δομοκού

Μπαϊραμίδης, Παπαδόπουλος, Ιωαννίδης (Κοζάνης)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Μαχητής Τερψιθέας

Κατής, Δημόπουλος (Φλώρινας), Νικηφορίδης (Κιλκίς)

Ρήγας Φεραίος - Νάουσα

Καρυοφίλλης, Ζησιμόπουλος, Κοτζαμανίδης (Πειραιά)

Λευκάδια - Χαλκίδα

Μηλιάδης, Παπαναστασίου, Ντόντης (Μακεδονίας)

Α.Ο. Καρδίτσας - Δωτιέας Αγιάς

Μυριούνης, Κεντζιόπουλος, Μπιντής (Καστοριάς)

Μακροχώρι - Λαμία

Κιοτζένης, Λάζαρης, Μηναδάκης (Καβάλας)

 
4ος ΟΜΙΛΟΣ

Κόρινθος - Α.Ε. Ερμιονίδας

Μουρτζάκης, Λιανδράκης, Τρουλινός (Ηρακλείου)

Αχαϊκή - Παναργειακός

Μιχαηλίδης, Φλώτσιος Ι., Φλώτσιος Θ. (Βοιωτίας)

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Καλαμάτα

Τζήλος, Παπαδημητρίου, Καράμπουλας (Λάρισας)

Δόξα Ν. Μανωλάδας - Άρης Αιτωλικού

Κυριακόπουλος, Κορτέσης, Ταμαλής (Αθηνών)

Μεσσηνιακός - ΠΑΟ Βάρδας

Αντωνίου, Χαρίτος, Δόσης (Αθηνών)

Α.Ε. Μεσολογγίου - ΠΦΟ Πανόπουλου

Παπαγεωργίου, Σαρλής, Γαρδικιώτης (Άρτας)

Παναρκαδικός - Εθνικός Σαγέικων

Περράκης, Γεωργακόπουλος, Ρηγόπουλος (Αθηνών)

Πανναυπλιακός - Ατρόμητος Αχαΐας

Λάμπρου, Σπανός, Παντελάκης (Εύβοιας)


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Εθνικός Αστέρας - Ατρόμητος Πειραιά

Αντωνίου, Γουργιώτης, Δουλγεράκης (Ανατολικής Αττικής)

Τράχωνες - Κισσαμικός

Σκουλάς, Πετρόπουλος, Κόκκαλης (Θεσσαλίας)

Πεύκη - Δόξα Βύρωνα

Μιάρης (Δωδεκανήσου), Μπούξμπαουμ (Ανατολικής Αττικής), Χαρισμανίδης (Δωδεκανήσου)

Ατσαλένιος - Ιωνικός

Μαστάκας, Πάτρας, Κατσικογιάννης (Μακεδονίας)

Πανελευσινιακός - Γιούχτας

Πουλήμας, Στόικος, Βλάσσης (Κέρκυρας)

Ρούβας - Προοδευτική

Αγγελάκης, Παπαδόπουλος, Νικολαΐδης (Μακεδονίας)


6ος ΟΜΙΛΟΣ

Ερμής Ζωνιανών - ΠΑΟ Κρουσώνα

Ψυχούλας, Φίλος, Πριόνας (Εύβοιας)

Θύελλα Ραφήνας - Μανδραϊκός

Γκριτζέπης, Δημογέροντας, Νίκα (Αρκαδίας)

Αστέρας Βάρης - Ηλυσιακός

Χρυσός, Μαραγκουδάκης, Κεζεμπόγλου (Χανίων)

Α.Ο. Περιστερίου - Πανναξιακός

Τζουανόπουλος, Σιδέρης, Οικονόμου (Αχαΐας)

Άγιος Νικόλαος - ΑΕΚ

Γκοβέσης, Χαραλαμπόπουλος, Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)

Αιγάλεω - Τριγλία Ραφήνας

Σελίμος, Παλαμίδας, Παυλέρου (Λακωνίας)

Ηρόδοτος - Περαμαϊκός

Νεοφυτιάδης, Μπετσόγλου, Σεφέρης (Κορινθίας).

 
 
 

 

http://www.epo.gr/Default.aspx?a_id=44342

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Ο Γιώργος Μιχαηλίδης από την Βιωτία ( αξιωμστικός του Π.Ν ) θα σφυριξει το σπουδαιο ματς Χανίων-Προοδευτικης που ανοιγει την αυλαια της 14ης αγωνιστικης στην Γ εθνικής το Σάββατο Ακομη το ντέρμπυ Παναιγιαλειου-Μαγούλας θα βρεθει ο Μαριος Βισκαδούρος από το Ηράκλειο και στη αναμέτρηση Φωστήρα-Γλυφάδας ο Χανιώτης Γρηγόρης Χρυσός.

Αναλυτικά οι διαιτητές και οι βοηθοί:

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο (23/2)

15.00: Χανιά - Προοδευτική: Μιχαηλίδης Γεώργιος (Βοιωτίας), Δεληθοδωρής Κ. (Αθηνών), Σκούρας Θ. (Αθηνών)Γ.Σταυρουλάκης Ρεθύμνου ,Χ.Σωτηριάδης Λασηθίου Φ.Βιδάκης Ηρακλείου  

Κυριακή (24/2)

15.00: Ρούβας - Αχαρναϊκός: Λαμπαδαρίου Ελένη (Πειραιά), Γεωργακόπουλος Τ. (Πειραιά), Μαραγκουδάκης Ν. (Χανίων) Γ.Σταυρουλάκης Ρεθύμνου ,Θ Λιάγκος Λασηθίου

15.00: Καλαμάτα - Πανηλειακός: Ψυχούλας Δημήτριος (Εύβοιας), Φίλος Δ. (Εύβοιας), Τριανταφύλλου Κ. (Κορινθίας)Γ.Γκριτζέπης Αρκαδίας,Ι Νάσκος Αργολιδας

15.00: Παναιγιάλειος - Αστέρας Μαγούλας: Βισκαδούρος Μάριος (Ηρακλείου), Δασκαλάκης Ι. (Ηρακλείου), Λεωντακιανάκος Κ. (Αθηνών)Κ.Σχίζας Αθηνων ,Β Θεοδωρόπουλος Κορίνθου

15.00: Φωστήρας - Γλυφάδα: Χρυσός Γρηγόριος (Χανίων), Κρετσίμος Γ. (Δυτ. Αττικής), Γουργιώτης Κ. (Ανατολικής Αττικής)Ι.Παπάζογλου Αν Αττικης,Κ.Βασσάλος Αθηνων

Σημείωση: «α) Η ομάδα της ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ δεν αγωνίζεται (ρεπό).
β) Ο αγώνας ΝΕΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ δεν θα διεξαχθεί λόγω παραίτησης της ΠΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ από το Πρωτάθλημα της FOOTBALL LEAGUE 2».

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή (24/2)

15.00: Εθνικός Σιδηροκάστρου - Βατανιακός: Κουναλάκης Γεώργιος (Ξάνθης), Μπακλατζής Χ. (Καβάλας), Ζήρδας Ά.(Δράμας)Κ.Κοτσάνης Δράμας Γ.Σκαφίδας Μακεδονίας ,

15.00: Κασσιόπη - Τίρναβος: Διώτης Κωνσταντίνος (Αιτ/νίας), Παρασκευάς Α.(Αιτ/νίας), Σιαμέτης Κ. (Ηπείρου)Κ.Τάσσης Αθηνων ,Κ.Μαζαράκης Κοζάνης

15.00: Δόξα Κρανούλας - Αιγινιακός: Πανυτσίδης Κωνσταντίνος (Κοζάνης), Παπαδόπουλος Χ. (Κοζάνης), Κεντζιόπουλος Σ. (Καστοριάς)Δ.Καρατέρπος Κοζάνης Κ.Πρωτοψάλτης Κέρκυρας

15.00: Απόλλων Καλαμαριάς - Οδυσσέας Κορδελιού: Γκαραγκάνης Ιωάννης (Πιερίας), Κωτούλας Ν. (Σερρών), Καμπούρης Β. (Σερρών)θ.Κετεσίδης Σερρών ,Α Χριστοδούλου Ημαθίας.

15.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Ζάκυνθος: Γκορτσίλας Ευστάθιος (Μακεδονίας), Παπακύπης Δ. (Μακεδονίας), Καραγιάννης Σ.(Φθιώτιδας)Δ.Παλιούρας Μακεδονίας Δ.Καραμανίδης Καστοριάς

Σημείωση: «Ο αγώνας ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ - ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ δεν θα διεξαχθεί μετά την παραίτηση της ΠΑΕ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ από το Πρωτάθλημα της FOOTBALL LEAGUE 2».

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ

ΟΣΦ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Καραχρήστος Σ.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΒΟΗΘΟΣ

Κοσμάς Κ.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΒΟΗΘΟΣ

Γκαβέρας Γ.

ΕΠΣ

Αθηνών

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ευαγγέλου Α.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Γρυφάκης Ε.

ΕΠΣ

Χανίων

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΓΥΜΝ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚ.

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΚουλουδήςΠ.

ΕΠΣ

Λέσβου

ΒΟΗΘΟΣ

ΠαξιμαδάςΣ.

ΕΠΣ

Λέσβου

ΒΟΗΘΟΣ

ΠαπαδοπετράκηςΜ.

ΕΠΣ

Λασιθίου

4οςΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ρατσιάτος Ν.

ΕΠΣ

Αργολίδας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Μαργαρίτης Χ.

ΕΠΣ

Εύβοιας

ΟΜΑΔΕΣ

ΡΟΥΦ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΣΤ. ΡΟΥΦ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ντοκάκης Κ.

ΕΠΣ

Χανίων

ΒΟΗΘΟΣ

Αποστολόπουλος Δ.

ΕΠΣ

Θεσσαλίας

ΒΟΗΘΟΣ

Δαλούκας Α.

ΕΠΣ

Θεσσαλίας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Κυριακόπουλος Γ.

ΕΠΣ

Φθιώτιδας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Ερωτόκριτος Μ.

ΕΠΣ

Δωδ/νήσου

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ-ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Κοκκινάκης Μ.

ΕΠΣ

Ηρακλείου

ΒΟΗΘΟΣ

Κουράκης Ι.

ΕΠΣ

Ηρακλείου

ΒΟΗΘΟΣ

Νικολακάκης Β.

ΕΠΣ

Ηρακλείου

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Μπινιχάκης Ι.

ΕΠΣ

Λασιθίου

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Αγγελόπουλος Χ.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Σταθόπουλος Σ.

ΕΠΣ

Δ. Αττικής

ΒΟΗΘΟΣ

Δόσης Μ.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΒΟΗΘΟΣ

Μειντανάς Α.

ΕΠΣ

Αθηνών

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Βάτσιος Α.

ΕΠΣ

Δ. Αττικής

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Συριγωνάκης Ν.

ΕΠΣ

Ηρακλείου

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Νίκας Δ.

ΕΠΣ

Μεσσηνίας

ΒΟΗΘΟΣ

Κούτσης Θ.

ΕΠΣ

Αχαίας

ΒΟΗΘΟΣ

Τσιμίκος Δ.

ΕΠΣ

Αχαίας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Νταγιούκλας Χ.

ΕΠΣ

Αχαίας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Πλέσιας Κ.

ΕΠΣ

Αρκαδίας

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡ.-ΧΑΙΔΑΡΙ ΠΑΕ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Παπαγεωργίου Γ.

ΕΠΣ

Αρτας

ΒΟΗΘΟΣ

Φαναρτζής Ε.

ΕΠΣ

Λέσβου

ΒΟΗΘΟΣ

Ανδρώνης Β.

ΕΠΣ

Πειραιά

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Αγγελάκος Γ.

ΕΠΣ

Αρκαδίας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Σιούτας Κ.

ΕΠΣ

Φθιώτιδας

ΟΜΑΔΕΣ

ΖΑΚΥΝΘΟΣ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Διώτης Κ.

ΕΠΣ

Αιτ/νίας

ΒΟΗΘΟΣ

Χουλιάρας Ε.

ΕΠΣ

Αιτ/νίας

ΒΟΗΘΟΣ

Λιόνας Β.

ΕΠΣ

Αιτ/νίας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Μπόρτζαρης Α.

ΕΠΣ

Αχαίας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Τίκας Δ.

ΕΠΣ

Ηπείρου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: οι εναπομείναντες του σχετικού πίνακα.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΒΟΗΘΟΙ: οι εναπομείναντες του σχετικού πίνακα.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: οι εναπομείναντες του σχετικού πίνακα.

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕ

ΒΕΡΟΙΑ-ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Τζήλος Α.

ΕΠΣ

Λάρισας

ΒΟΗΘΟΣ

Τσακνάκης Π.

ΕΠΣ

Λάρισας

ΒΟΗΘΟΣ

Πετρόπουλος Κ.

ΕΠΣ

Θεσσαλίας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Καρακώστας Α.

ΕΠΣ

Λάρισας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Πασχαλίδης Α.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

ΟΜΑΔΕΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ Θ.-ΑΝΑΓ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΘΕΡΜΗΣ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΜαλούταςΔ.

ΕΠΣ

Ημαθίας

ΒΟΗΘΟΣ

ΒασιλειάδηςΧ.

ΕΠΣ

Δράμας

ΒΟΗΘΟΣ

ΜιχαλόγλουΑ.

ΕΠΣ

Πέλλας

4οςΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Σέζος Α.

ΕΠΣ

Κιλκίς

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Ιακωβίδης Π.

ΕΠΣ

Σερρών

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΟΖΑΝΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ.

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Μπουρμασόπουλος Α.

ΕΠΣ

Λάρισας

ΒΟΗΘΟΣ

Βαφειάδης Δ.

ΕΠΣ

Καρδίτσας

ΒΟΗΘΟΣ

Φυρινίδης Ε.

ΕΠΣ

Πιερίας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ζήκος Α.

ΕΠΣ

Λάρισας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Καρασαβαίδης Π.

ΕΠΣ

Πέλλας

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΓΡ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΗΜΕΡ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Συμεωνίδης Π.

ΕΠΣ

Πιερίας

ΒΟΗΘΟΣ

Σάββας Ν.

ΕΠΣ

Σερρών

ΒΟΗΘΟΣ

Σίπκας Σ.

ΕΠΣ

Πέλλας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Μανούρας Χ.

ΕΠΣ

Τρικάλων

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Κουσκουρίδας Σ.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

ΟΜΑΔΕΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΑΠ-ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Σκούπρας Κ.

ΕΠΣ

Κιλκίς

ΒΟΗΘΟΣ

Γκοτζαρίδης Β.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

ΒΟΗΘΟΣ

Αποστολίδης Α.

ΕΠΣ

Κιλκίς

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Στεφανίδης Χ.

ΕΠΣ

Καστοριάς

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Γιαννακόπουλος Κ.

ΕΠΣ

Λάρισας

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΑΟΝΕ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ιωσηφίδης Σ.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΒΟΗΘΟΣ

Λαμπρόπουλος Ν.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΒΟΗΘΟΣ

Ρούσσου Ι.

ΕΠΣ

Αθηνών

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Παυλίδης Α.

ΕΠΣ

Χαλκιδικής

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Κουτσιοσμινάκης Δ.

ΕΠΣ

Καρδίτσας

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΝ. ΣΕΡΡΩΝ-ΦΩΚΙΚΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΓΥΜΝ. ΑΝΑΓ. ΣΕΡΡΩΝ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Καραλιόλιος Δ.

ΕΠΣ

Γρεβενών

ΒΟΗΘΟΣ

Ταιρίδης Γ.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

ΒΟΗΘΟΣ

Πελετίδης Χ.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Δαμιανίδης Γ.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Αθανασιάδης Ι.

ΕΠΣ

Δράμας

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

Ο.Α.Κ.Α. ΔΗΜΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Τερετίδης Φ.

ΕΠΣ

Καβάλας

ΒΟΗΘΟΣ

Μαλεζίδης Π.

ΕΠΣ

Φλώρινας

ΒΟΗΘΟΣ

Τσαμπαζάκης Ν.

ΕΠΣ

Κιλκίς

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Κατσικογιάννης Λ.

ΕΠΣ

Ηπείρου

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Νικολαίδης Γ.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

 


ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: οι εναπομείναντες του σχετικού πίνακα.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΒΟΗΘΟΙ: οι εναπομείναντες του σχετικού πίνακα.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: οι εναπομείναντες του σχετικού πίνακα.

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 Ο Αλέξανδρος Κατσικογιάννης από την Ηπειρο ενας διαιτητής με ικανότητες και φιλοδοξίες θα σφυρίξει το ντέρμπυ της Β εθνικής Παναιγιάλειου –Ηρακλή Ψαχνών Τον ωρισε ο Γιαννης Τααχειλίδης αφου εχει βγάλει κι αλλα ντέρμπυ με ανεση και αποτελει εγγυηση .

 

Στο ντέρμπυ του βορρα μεταξυ του Αιγινιακού και του Ηρακλή ο Γιώργος Δούρος ωρισε τον Θανάση Τζήλο που κι αυτος κανει μια πετυχημενη σαιζον και δικαιωνει την επιτροπή ‘

 

Υπαρχει επισης ένα σπουδαιο παιγνιδι αυτό μεταξυ του Πανηλειακου με τον Φωστήρα που θα διευθυνει  ο Αρης Βάτσιος που δειχνει  μια σταθερη αποδοση .

 

Αναλυτικά

Νοτιος όμιλος


Σάββατο (15/3)
15.00: Γλυφάδα - Α.Ο. Χανιά
Διαιτητής:Σ. Φώτης (Εύβοιας)
Βοηθοί: Πασχαλίδης (Εύβοιας), Μητάρης (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Β.Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)

15.00: Αχαρναϊκός - Παναχαϊκή
Διαιτητής: Ι.Σωσώνης (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Δουδούμης (Φθιώτιδας), Νικολάδος (Αθηνών)
4ος:Ν. Παπαγεωργίου (Αθηνών)

Κυριακή (16/3)
15.00: Παναιγιάλειος - Ηρακλής Ψαχνών
Διαιτητής:Α. Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Καραλής, Σιαμέτης (Ηπείρου)
4ος:Ν. Ρατσιάτος (Αργολίδος)

15.00: Αστέρας Μαγούλας – Καλλιθέα
Διαιτητής: Χ.Ανδρονικίδης (Πειραιά)
Βοηθοί: Κουρομιχελάκης (Πειραιά), Πετρίδης (Χίου)
4ος: Π.Τσαγκαράκης (Κορινθίας)

15.00: Πανηλειακός - Φωστήρας
Διαιτητής:Α. Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Πρέντζας (Δυτικής Αττικής), Λάμιας (Μεσσηνίας)
4ος:Ι. Μπλανάς (Μεσσηνίας)

15.00: Βύζας Μεγάρων – Φωκικός
Διαιτητής:Γ. Γιαννουλάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Πατσιόπουλος (Δωδεκανήσου)
4ος: Χ.Τσουκαλάς (Αθηνών)

18.00: Ολυμπιακός Βόλου - Επισκοπή 
Διαιτητής: Σ.Σταθόπουλος (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Πάτρας (Μακεδονίας), Μπουξμπάουμ (Ανατολικής Αττικής)
4ος:Δ. Μολιχιτούδης (Μακεδονίας)

2ος Όμιλος

Σάββατο (15/3)
15.00: Βατανιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Δ.Ζούγρας (Κοζάνης)
Βοηθοί: Τσιαμπάζης, Ξενακίδης (Κοζάνης)
4ος: Μηλιάδης (Μακεδονίας)

Κυριακή (16/3)
15.00: Αιγινιακός – Ηρακλής
Διαιτητής: Θ.Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Παπαδημητρίου, Καράμπουλας (Λάρισας)
4ος: Β.Κιοτζένης (Καβάλας)

15.00: Απόλλων Καλαμαριάς – Ζάκυνθος
Διαιτητής: Ι.Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Διαμάντης, Γούτας (Πρέβεζας)
4ος: Χ,Τσαλουχίδης (Κιλκίς)

15.00: Κέρκυρα – Καβάλα
Διαιτητής: Σ.Σφακιανάκης (Αθηνών)
Βοηθοί: Κουτσόγιαννος (Αθηνών), Γεωργάκης (Ηπείρου)
4ος:Γ. Τάσης (Ηπείρου)

15.00: Τίρναβος - Εθνικός Γαζώρου
Διαιτητής: Φ.Τερετίδης (Καβάλας)
Βοηθοί: Λάζαρης (Καβάλας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
4ος:Α. Λυμπούδης (Μακεδονίας)

Δευτέρα (17/3)
15.00: Αναγέννηση Γιαννιτσών - Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Κ.Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Τίκας (Θεσπρωτίας), Κωνσταντίνου (Πρέβεζας)
4ος: Ρούσσος-Μπεκερτζής (Πρέβεζας)

18.00: Πιερικός - Δόξα Δράμας
Διαιτητής: Α.Τίκας (Ευρυτανίας)
Βοηθοί: Νατσιούλας (Λάρισας), Νιώτη (Τρικάλων)
4ος:Ι. Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)

/www.epo.gr/Default.aspx?a_id=44338