Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00  ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΣΠΑΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

 15:00  ΠΑΕ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ 1926 ΜΗΤΣΗ ΕΥΘΑΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΝΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

15:00 ΔΗΜ. ΠΑΕ ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔ. ΠΑΕ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΩΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΝΙΩΤΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

16:00 ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΠΑΕ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΦΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

18:00  ΠΑΕ ΑΕΚ ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΟΜΚΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΟΦΥΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

 14:15   ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΠΑΕ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜ ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ ΡΑΪΝΧΑΡΤ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΝΙΩΝ ΝΤΟΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

15:00  ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005 ΠΑΕ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΤΖΙΜΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

15:00  ΠΑΕ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΠΑΕ ΦΩΚΙΚΟΣ ΤΙΚΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΙΚΑΣ Λ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΣΤΟΪΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ ΠΑΕ ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΧΟΥΣΚΟΓΛΟΥ ΑΪΧΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΝΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΞΑΝΘΗΣ

 16:00  ΑΟ ΧΑΝΙΑ ΠΑΕ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

21:30  ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

 

http://www.epo.gr/Default.aspx?a_id=44338

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 

O Γιώργος Κομίνης ορίστηκε από την ΚΕΔ στο πολύ σημαντικό παιχνίδι του Αστέρα Τρίπολης με τον Παναθηναϊκό. Βοηθοί θα είναι ο συντοπίτης του Γιώργος Καλφόγλου και ο διεθνής Αλέξανδρος Γρεβένης και 4ος ο Τάσος Σιδηρόπουλος, με παρατηρητή διαιτησίας τον Σπύρο Παπαδάκο.

Στην Ξάνθη, στο ματς της Σκόντα με τον ΠΑΟΚ διαιτητής ορίστηκε ο Χάρης Καλογερόπουλος, με βοηθούς τους Βλάσση και Τσολάκη και 4ο τον Παπαπέτρου και παρατηρητή τον Μπάμπη Καρατζά.

Στο παιχνίδι του Ολυμπαικού με τον ΠΑΣ διαιτητής ορίστηκε ο Σταύρος Μάνταλος, που συναντά τους ερυθρόλευκους μετά τον περσινό ημιτελικό με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα, που είχαν συμβεί τα γνωστά γεγονότα.

Στο ματς της Βέροιας με τον Πλατανιά θα σφυρίξει ο Μιχάλης Κουκουλάκης, στο Νίκη - Καλλονή ο Αλέξανδρος Αρετόπουλος, στο Πανθρακικός - Εργοτέλης ο Ανδρέας Παππάς, στο Παναιτωλικός - Πανιώνιος ο Αλέξανδρος Δημητρόπουλος, στο Κέρκυρα Ατρόμητος ο Σταύρος Τριτσώνης και στο ΟΦΗ - Λεβαδειακός ο Στέφανος Μαντάκης. Αναλυτικά:

http://www.epo.gr/media/files/REFEREES/ORISMOI_2014-2015/SUPER_LEAGUE/refs_super_league_md_13.pdf

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Ο 29χρονος λογιστής Γιώργος Τζοβάρας(ΦΩΤΟ) από την Λαμια θα είναι ο ρέφερυ του Κυριακάτικου ντέρμπυ στο Παμπελοπονησιακό μεταξυ της Παναχαικής και της ΑΕΚ.Στο φετινό πρωτάθλημα εχει διευθυνει ένα ακομη ντέρμπυ αυτό του Ηρακλή με τον Ολυμπιακό Βολου στο Καυταντζόγλειο οπου ομολογουμένως τα πηγε καλα Επισης εχει σφυρίξει το ματς κυπελλου Αλίμου-Χανίων

Βοηθοι του θα είναι ο Αρκάς Δημήτρης Βεργέτης  ασχολειται με τα κομπιούτερ  καθως και ο Κορινθιος   Δημήτρης  Σεφέρης από την Κορινθο που είναι αξιωματικός στο Πολεμικο Ναυτικό .

 Σ σλλς πσιγνιδια που αφορουν ομαδες που εχουν βλέψεις το Παναιγιάλειος-Απολων που θα γινει την Δευτερα θα διευθυνει ο Βασίλης Παναγιωτόπουλος από το Αγρινιο και το Αλιμος –Χανιά ο εξελιξιμος Μανος Σκουλάς από την Θεσσαλία

Στο Βορειο ομιλό  ο  Αθηναιος Κωστας Αντωνιου οριστηκε στο σπουδαιο  παιγνιδι Φωκικού-Ηρακλή που γινεται τη Παρασκευή και ανοιγει την αυλαια της 6ης αγωνιστικής ,ενώ το ντερμπυ Καρδίτσας-Λαμίας θα διευθυνει ο εμπειρος Σιφης Σφακιανάκης .Αναλυτικα

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  15.00

 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΠΑΕ ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΠΑΕ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΣΗ ΕΥΘΑΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΝΙΩΝ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΗΜ. ΣΤΑΔ.ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΕ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜ ΠΑΕ ΑΟ ΧΑΝΙΑ ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΓΑΝΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΝΙΤΣΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΑΥΡΟΥ ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΕ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00

30/11/14 18:00 ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΤΡΑΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 ΠΑΕ ΑΕΚ ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΕΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΝΕΟΦΥΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

 01/12/14 18:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔ.ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  18:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΠΑΕ ΦΩΚΙΚΟΣ ΠΑΕ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΔΟΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΣΩΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  15.00

  ΔΗΜ.ΣΤΑΔ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΘΗΝΩΝ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΕ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΙΚΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 ΔΗΜ. ΣΤΑΔ. ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ ΠΑΕ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

30/11/14 15:00 ΓΗΠΕΔΟ  ΕΥΟΣΜΟΥ  ΠΑΕ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ- ΠΑΕ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΙΟΤΖΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ

 01/12/14  21:30   (ΑΛΚΑΖΑΡ) ΠΑΕ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΕ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005 ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΡΙΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΡΥΦΩΝ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Το   σημαντικότερο παιχνίδι της αγωνιστικής, είναι αυτό που θα διεξαχθεί στην Τούμπα μεταξύ ΠΑΟΚ και Ατρόμητου  και οριστηκε να το διευθυνει Τάσος Σιδηρόπουλος  
Ο διεθνης ρέφερυ επανέρχεται για πρώτη φορά ως πρώτος διαιτητής μετά την 3η αγωνιστική όταν είχε σφυρίξει το ματς Ολυμπιακός-ΟΦΗ, ενώ είχε διευθύνει και το ματς της πρεμιέρας μεταξύ ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης.

Στο Παγκρήτιο για το ματς Εργοτέλης-Ολυμπιακός θα σφυρίξει ο Μενιος  Κουτσιαύτης από την Αρτα , ενώ στη Λεωφόρο «άρχοντας» θα είναι ο Γιώργος Κομίνης από την Θεσπρωτία.

Η αρχη θα γινει υο Σσββατο στο Πανθεσσαλικο οπου θα κανει την πρωτη του φετινη εμφανιση στη σουπερ λιγκα  Γιαννης Κάμπαξης

Στα αξιοσημειωτα η επιστροφη του Τάσου Παπαπέτρου που θα σφυριξει την Δευτερα στην Νεα Σμυρνη τον Πανιώνιο με τον ΠΑΣ  ενώ στη Βεροια θα βρεθει ο Αλεξανδρος Αρετόπουλος για τον αγώνα με τον Λεβαδειακο και στον Πλατανιά ο Χρηστος Μητσιος για την συναντηση με την Σκοντα Ξάνθη .

Ο Στέφανος Μαντάκης θα παει στην Μυτιληνη για το παιγνιδι της Καλλονης με την Κέρκυρα  ενώ σπουδαιο ματς θα διευθυνει ο Γιώργος Κύζας μεταξυ του Αστέρα και του Παναιτωλικού.

Σάββατο (18/10)

16.00: Νίκη Βόλου-Πανθρακικός
Διαιτητής:Ι. Κάμπαξης  Βοηθοί: Καμπούρης (Εύβοιας), Γουργιώτης (Φθιώτιδας)4ος: Λαμπρόπουλος Παρατηρητής Γ.Δούρος

18.15: Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός
Διαιτητής: Γ.Κύζας Βοηθοί:Χ. Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής),Π. Σταθόπουλος (Ηλείας) 4ος: Ι.Τοπούζης Παρατηρητηε  Σ.Γρυλλάκη

20.30: Εργοτέλης-Ολυμπιακός
Διαιτητής: Μ.Κουτσιαύτης  Βοηθοί:Χ. Μαγιάννης (Άρτας), Κ.Μερκενίδης (Μακεδονίας)4ος: Π.Ζαχαριάδης παρατηρητής Χ.Γενναίος

Κυριακή (19/10)

16.00: Παναθηναϊκός-ΟΦΗ
Διαιτητής:Γ. Κομίνης  Βοηθοί: Γ.Κάλφογλου (Θεσπρωτίας), Χ.Σωτηρόπουλος (Αχαΐας) 4ος: Σ.Μάνταλος παρατηρητης Θ Γκαιτατζής
18.15: Πλατανιάς –Ξάνθη
Διαιτητής:Χ. Μήτσιος  Βοηθοί: Λ.Φραγκιαδάκης(Δωδεκανήσου), Ι.Κοντιζάς (Πειραιά)4ος Μ Κουκουλάκης παρατηρητής Γ.Μαζαράκης

18.15: Καλλονή-Κέρκυρα
Διαιτητήςς. Μαντάκης Βοηθοί: ι.Καραγκιοζόπουλος (Ημαθίας), ι.Σίπκας (Πέλλας)  4ος: Α.Αμπάρκιολης παρατηρητής Μ.Γιανναδάκης

18.15: Βέροια-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Α.Αρετόπουλος  Βοηθοί: Δ.Γκάγκας (Λάρισας), Δ.Τάτσης (Ηπείρου) 4ος: Δ.Θάνος παρατηρητής Γ.Μπίκας

20.30: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος
Διαιτητής: Τ.Σιδηρόπουλος  Βοηθοί:Χ. Ακρίβος (Αθηνών), Δ.Ευθυμιάδης (Πιερίας) 4ος: Α.Παππάς παρατηρητής Ι.Τσαχειλίδης

Δευτέρα (20/10)

19.30: Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής:Α. Παπαπέτρου  Βοηθοί: Ν.Γεωργαράκος (Αθηνών), Γ.Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου) 4ος:Χ. Καλογερόπουλος παρατηρητής Η.Μαζαράκος

 

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

  20/09/14 16:00 SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗ Π.Α.Ε. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΑΡΤΑΣ ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

20/09/14 18:15 Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΕ ΟΦΗ ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΙΑΧΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

20/09/14 20:30 Γ. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

21/09/14 16:00 Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΕ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΡΕΝΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

21/09/14 18:15 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΕ ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 21/09/14 18:15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΣΠΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 21/09/14 18:15 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 21/09/14 20:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΠΑΕ ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΒΕΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

22/09/14 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ