ΒΡΕ ΣΤΟΝ ΠΑΣ ΒΡΗΚΑΤΕ ΝΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΑΥΣΤΗΡΟΤΗΤΑ ΣΑΣ ΕΚΤΕΘΗΚΕ Ο TZHΛΟΣ VAR ΚΑΙ ΜΑΖΙ Ο ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΕΡΑΣΜΟΥΣΕ ΔΙΚΑΙΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΤΑ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΝΕΤΟΣ Ο ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ΕΒΓΑΛΕ ΜΑΤΣ ΦΩΤΙΑ ΜΕ ΔΥΟ ΜΟΝΟ ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕ ΠΑΡΟΝ
EΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΡΕΦΕΡΥ ΤΗΣ Σ.ΛΙΓΚΑ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΣΦΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΗΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΣΙΑΚΟ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΟΝ Κ,ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ