ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΕ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΥ ΗΤΑΝ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η 2η ΚΙΤΡΙΝΗ ΣΤΟΝ ΠΡΙΤΣΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ,ΠΗΓΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΑΡΕΣΕ ΣΤΠΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ Δ.ΣΤΥΛΙΑΡΑ
ΚΙ ΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΤΑΣΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η Σ.ΛΙΓΚΑ Η ΟΥΕΦΑ ΟΡΙΖΕΙ ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥΣ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣ ΣΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΑ ΠΗΡΑΝ ΝΕΟΥΣ ΟΡΙΣΜΟΥΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ,ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ,ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ,ΦΩΤΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΧΟΣ