ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Η ΚΕΔ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΚΑΙ ΩΡΙΣΕ ΤΟΝ ΑΞΙΟΛΟΓΗΜΕΝΟ ΡΕΦΕΡΥ ΚΩΣΤΑ ΦΟΥΣΤΑΝΑ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑΞΑΝ ΛΟΓΩ ΚΩΛΥΜΑΤΟΣ Ο ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΠΑΕΙ ΧΑΙΔΑΡΙ- ΖΩΝΙΑΝΑ ΑΝΤΙ ΚΟΛΟΡΙΖΟΥ ,ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΣΤΟ ΠΥΛΙ
Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΗΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙ ΑΠΟΨΕ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΦΟΥ Ο ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΟΔΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ