ΚΑΛΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΙΚΑΝΟΥ ΡΕΦ ΓΙΩΡΓΟΥ ΣΠΗΛΙΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΤΗΣ ΕΠΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΥ-ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2-1 (ΦΩΤΟ) ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣ ΤΑΚΟ ΡΟΚΟΠΑΝΟ ,4ο ΝΤΡΕΛΙΑ ΜΑΖΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΔ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΤΕΣΤ ,ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΜΕΧΡΙ 10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ,ΟΙ ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΣ 17/8 ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΛΗΟ ΠΙΝΑΚΑ ΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ,ΒΟΗΘΟΥΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Η ΝΕΑ ΚΕΔ