ΚΑΛΑ ΚΥΡΙΕ ΜΠΑΛΤΑΚΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΙΕΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΤΕ ΤΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΤΗΣ ΚΕΔ .ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΘΥΒΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΑ ΟΣΑ ΕΚΤΟΞΕΥΟΝΤΑΙ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΦΡΟΙΝΦΕΛΝΤ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ,ΟΡΙΖΕΙ Η ΟΧΙ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ,ΜΙΛΗΣΤΕ
ΤΟΝ ΔΙΕΘΝΗ ΡΕΦΕΡΥ ΣΤΑΥΡΟ ΤΡΙΤΣΩΝΗ ΩΡΙΣΕ Η ΕΔ ΤΗΣ ΕΠΣΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ Μ.ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΗ Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣ ΣΑΜΟΙΛΗ ΚΑΙ Α.ΦΩΤΟΠΟΥΛΟ