O ΒΛΑΧΟΣ ΕΚΑΝΕ ΟΣΑ ΠΡΟΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΟΝ ΗΡΟΔΟΤΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΑ ΔΕΛΤΙΑ ,ΣΦΥΡΙΞΕ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΒΟΗΘΟΥΣ ΠΛΑΚΑ,ΜΑΝΟΥΡΑ ΕΠΣΔΑ ΑΝΕΤΟΙ ,ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΟΝ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ .ΑΡΕΣΕ ΣΤΟΝ ΜΑΡΑΝΟ
ΚΙ ΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΤΑΣΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η Σ.ΛΙΓΚΑ Η ΟΥΕΦΑ ΟΡΙΖΕΙ ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥΣ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣ ΣΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΑ ΠΗΡΑΝ ΝΕΟΥΣ ΟΡΙΣΜΟΥΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ,ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ,ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ,ΦΩΤΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΧΟΣ