ΣΤΗΝ ΠΙΕΡΙΑ ΒΡΕΘΗΚΕ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΕΔ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΦΛΩΡΙΝΙΩΤΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟ ΠΟΥ ΣΦΥΡΙΞΕ ΤΟ ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟ ΜΑΤΣ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 2-2 Ο ΡΕΦ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΤΕΣΤ ,ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΜΕΧΡΙ 10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ,ΟΙ ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΣ 17/8 ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΛΗΟ ΠΙΝΑΚΑ ΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ,ΒΟΗΘΟΥΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Η ΝΕΑ ΚΕΔ