O MAΝΟΥΧΟΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΑ ΣΦΥΡΙΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΧΑΡΗΣΤΗΚΕ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΗΤΑΝ ΘΑΥΜΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΛΟΙ ΟΙ ΒΟΗΘΟΙ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
EΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΡΕΦΕΡΥ ΤΗΣ Σ.ΛΙΓΚΑ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΣΦΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΗΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΣΙΑΚΟ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΟΝ Κ,ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ