ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΔΙΗΜΕΡΟΥ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ,ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ Σ.ΛΙΓΚΑ 11-12 ΣΤΟ ΚΑΣΤΡΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΟ ΤΑΚΗΣ ΜΠΑΛΤΑΚΟΣ ΘΑ ΚΗΡΥΞΕΙ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΡΕΦ ΤΟΝ ΣΤΕΦΕΝ ΜΠΕΝΕΤ
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΤΕΣΤ ,ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΜΕΧΡΙ 10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ,ΟΙ ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΣ 17/8 ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΛΗΟ ΠΙΝΑΚΑ ΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ,ΒΟΗΘΟΥΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Η ΝΕΑ ΚΕΔ