ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙ ΣΤΗ ΤΥΧΗ ΤΟΥ Ο ΜΠΕΝΕΤ ΠΗΓΕ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ ,ΕΙΧΕ ΕΝΕΡΓΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΚΕΔ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΡΕΦ ΕΔΩ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΕΙ ΥΠΟ ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΚΑΠΕΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΜΑΝΤΑΛΟ ΚΟΠΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΟΗΘΟΙ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ
EΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΡΕΦΕΡΥ ΤΗΣ Σ.ΛΙΓΚΑ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΣΦΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΗΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΣΙΑΚΟ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΟΝ Κ,ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ