ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΤΕ ΤΟ ΣΩΒΡΑΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΛΑ ,Ο ΡΟΣΕΤΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ,ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΝΟΥΣ ΣΤΑ ΝΤΕΡΜΠΥ ΠΟΥ ΟΣΟΝΟΥΠΩ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΝΕΦΕΡΕ ΠΩΣ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΝ Η ΑΠΟΧΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΣΤΕΛΝΕ ΝΑ ΣΦΥΡΙΞΟΥΝ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΤΙΠΟΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ,ΤΙΠΟΤ
ΟΛΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ Γ ΣΤΑ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΤΩΝ ΕΠΣ ΑΡΧΗ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ-ΙΑΛΥΣΟΣ ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ,ΜΑΡΚΟ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΥΖΑΣ-ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΝΙΚΗ Σ-ΤΥΜΠΑΚΙ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤ ΦΩΚΑΣ