ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗ ΦΕΤΙΝΗ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ .ΚΑΛΕΣΑΝ ΤΟΝ ΑΡΧΔΙΑΙΤΗΤΗ ΜΠΕΝΕΤ ΣΕ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΤΟΥ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΕΚΦΡΑΣΟΥΝ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΠΑΕ Η ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ,ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΦΥΡΙΚΤΡΑ Η ΚΑ
ΦΟΥΛ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΥΣ ΤΗΣ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ ΣΤΟ ΔΙΗΜΕΡΟ 22-23 ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΑΛΘΗΚΕ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Ο ΦΡΟΙΝΤΕΦΕΛΝΤ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΚΕΔ ΔΕΝ