ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΤΕ .Ο ΝΕΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΟ ΜΑΚΗΣ ΓΚΑΓΚΑΤΣΗΣ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΠΡΟΣΩΠΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΚΕΔ .ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΤΟΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΥΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥΣ
Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΗΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙ ΑΠΟΨΕ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΦΟΥ Ο ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΟΔΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ