EIXE AΠΟΛΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΒΕΡΓΕΤΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΥ ΥΠΕΡ ΑΕΚ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΟΝΙΤΟΡ ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΛΑΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΑΡΗ ΠΟΥ ΜΕΤΡΗΣΕ ΜΕΣΩ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Ο ΣΤΑΘ0ΠΟΥΛΟΣ ΕΜΕΙΝΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ
Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΗΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙ ΑΠΟΨΕ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΦΟΥ Ο ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΟΔΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ