ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ..ΕΠΕΣΑΝ ΟΙ ΔΙΑΔΟΣΙΕΣ ΔΙΕΠΡΕΨΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΡΕΦ ΣΤΑ ΜΠΑΡΑΖ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΔΡΙΑΝΟ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΕ ΠΑΡΟΝ ,ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΑΤΣΙΟ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕ ΜΥΓΑ ΣΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΟΥ ΚΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΙΑΡΑ ΣΕ ΤΡΙΠΟΛΗ
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΤΕΣΤ ,ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΜΕΧΡΙ 10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ,ΟΙ ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΣ 17/8 ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΛΗΟ ΠΙΝΑΚΑ ΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ,ΒΟΗΘΟΥΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Η ΝΕΑ ΚΕΔ