ANEΤΟΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΣ Ο ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ-ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-2 ΑΡΕΣΕ ΣΤΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΚΩΤΣΗ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΠΕΝΑΛΥ ΠΟΥ ΣΦΥΡΙΞΕ ΒΟΗΘΟΙ ΗΤΑΝ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ,ΒΑΤΟΣ ΑΡΤΑΣ
ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΑΝ.ΕΔΩ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ Φ.ΛΙΓΚ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ..ΜΑΝΤΗΛΙ ΝΑ ΚΛΑΨΟΥΝ ΤΟ ΔΙΔΥΜΟ ΩΡΙΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΧΟΝΤΑΣ ΑΓΝΟΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ ΑΡΤΑ ΣΕ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΤΟΥΜΠΑΛΙΝ ΣΕ ΑΘΗΝΑ ΜΠΕΡΔΕΜΑ