Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ ΕΝΑΣ ΦΕΡΕΛΠΙΣ ΡΕΦ ΘΑ ΣΦΥΡΙΞΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟΝ ΤΕΛΚΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΤΗΣ ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΕΤΑΞΥ Μ ΠΑΣ ΣΠΑΡΤΗ -ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΥ ΒΟΗΘΟΙ ΙΣΑΚΩΒΙΔΗΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Ο ΝΙΚΟΣ ΣΠΥΡΑΚΗΣ
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΤΕΣΤ ,ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΜΕΧΡΙ 10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ,ΟΙ ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΣ 17/8 ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΛΗΟ ΠΙΝΑΚΑ ΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ,ΒΟΗΘΟΥΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Η ΝΕΑ ΚΕΔ