ΜΕ ΕΠΣΤΟΛΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΕΔ, Η ΑΕΚ ΚΑΙ Ο ΑΡΗΣ ΣΥΝΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΣΦΥΡΙΞΕΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΠΑΙΓΝΙΔΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ OPAP Arena ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΛΙΣΤΑ Ο ΑΡΗΣ ΘΕΛΕΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΓΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΛΑΙ ΟΦ
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΤΕΣΤ ,ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΜΕΧΡΙ 10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ,ΟΙ ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΣ 17/8 ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΛΗΟ ΠΙΝΑΚΑ ΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ,ΒΟΗΘΟΥΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Η ΝΕΑ ΚΕΔ