O ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΗΡΕ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΥ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΗΘΟΙ ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ ΠΡΙΟΝΑΣ(ΦΩΤΟ) ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟΛΥΤΑ Ο ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
EΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΡΕΦΕΡΥ ΤΗΣ Σ.ΛΙΓΚΑ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΣΦΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΗΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΣΙΑΚΟ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΟΝ Κ,ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ