O ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΗΚΕ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΕΩΝ ΣΤΟ ΜΠΑΜ ΤΟΥ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΚΡΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Η ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΔΕΝ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ Ο ΤΑΚΙΔΗΣ ΣΤΗΝ Ν.ΕΥΚΑΡΠΙΑ
ΚΙ ΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΤΑΣΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η Σ.ΛΙΓΚΑ Η ΟΥΕΦΑ ΟΡΙΖΕΙ ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥΣ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣ ΣΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΑ ΠΗΡΑΝ ΝΕΟΥΣ ΟΡΙΣΜΟΥΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ,ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ,ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ,ΦΩΤΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΧΟΣ