ΔΥΟ ΑΚΟΜΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Ο ΗΛΙΑΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΗΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΚΑΔΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ ΛΟΓΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΗΔΗ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΝΩ Ο ΛΑΘΥΡΗΣ ΚΑΤΕΘΕΣΕ ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΗΣ ΟΥΕΦΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΠΛΑΤΙΝΥ ΗΛΘΕ ΜΕ ΜΥΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΤΡΙΤΗ Ο ΧΙΟΥ ΝΤΑΛΛΑΣ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΣΑΡΡΗ ΚΑΡΑΜΕΛΙΔΗ ΚΑΙ ΜΠΡΙΑΚΟ .ΚΑΜΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΟΙΒΗ ΤΟΥ.