ΚΑΛΗ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΣΤΑ ΠΑΙΓΝΙΔΙΑ ΤΗΣ Σ.ΛΙΓΚ 2 ΣΩΣΤΟΣ Ο ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΟ Β-ΧΑΝΙΑ (ΒΟΗΘΟΙ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΛΑΚΑΣ ΚΑΛΟΙ ) ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΟΥΛΜΑΤΖΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΝΙΚΗ .ΚΑΘΑΡΟ ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΥ ΚΟΖΑΝΗ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΑΝΕΤΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
EΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΡΕΦΕΡΥ ΤΗΣ Σ.ΛΙΓΚΑ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΣΦΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΗΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΣΙΑΚΟ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΟΝ Κ,ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ