OYTE ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΟΥΤΕ ΦΩΝΕΣ ,Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΡΙΑ ΠΑΙΓΝΙΔΙΑ ΗΤΑΝ Η ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ,ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ΟΠΟΥ Ο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΣΤΑ ΑΠΕΒΑΛΕ ΤΟΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΕ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝ ΕΝΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΗΓΕ ΒΑΤΣΙΟΣ ΣΤΟΥΣ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ
ΤΟΝ ΔΙΕΘΝΗ ΡΕΦΕΡΥ ΣΤΑΥΡΟ ΤΡΙΤΣΩΝΗ ΩΡΙΣΕ Η ΕΔ ΤΗΣ ΕΠΣΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ Μ.ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΗ Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣ ΣΑΜΟΙΛΗ ΚΑΙ Α.ΦΩΤΟΠΟΥΛΟ