ΑΝΕΤΟΣ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΦΥΡΙΞΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΗΡΑΚΛΗΣ -ΛΕΙΒΑΔΙΑ(ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ) ΑΓΓΙΞΕ ΤΟ ΑΡΙΣΤΑ Ο ΒΛΑΧΟΣ ΑΕΚ-ΝΙΚΗ (ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ) ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΖΑΝΗ-ΛΑΡΙΣΑ (ΒΟΗΘΟΙ ΚΟΡΩΝΑΣ,ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΚΑΛΟΙ)ΣΩΣΤΟΣ Ο ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΟ Β-ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΙ ΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΤΑΣΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η Σ.ΛΙΓΚΑ Η ΟΥΕΦΑ ΟΡΙΖΕΙ ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥΣ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣ ΣΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΑ ΠΗΡΑΝ ΝΕΟΥΣ ΟΡΙΣΜΟΥΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ,ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ,ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ,ΦΩΤΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΧΟΣ