O ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΗ ΤΟΥΜΠΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΣΟΒΑΡΟ ΛΑΘΟΣ ,ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΚΟΠΙΣΤΙΑ ΚΑΙ Ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΕΙ ΓΙΑ ΠΕΝΑΛΤΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ 2η ΚΑΡΤΑ ΣΕ ΝΤΟΥΚΟΥΡΕ 61 ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΠΕΦΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ Ο ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΕΜΕΙΝΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΡΕΦ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ
Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΗΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙ ΑΠΟΨΕ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΦΟΥ Ο ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΟΔΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ