ΝΤΡΟΠΗ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑΞΙΤΖΗΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ,ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΗ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΠΟ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΕΝ ΕΤΕΙ 2023 ΜΕ ..ΚΑΡΒΟΥΝΟ ΚΙ ΕΝΩ Ο ΜΠΑΛΤΑΚΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΗΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙ ΑΠΟΨΕ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΦΟΥ Ο ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΟΔΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ