ΤΡΕΙΣ ΝΕΕΣ ΣΦΥΡΙΚΤΡΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΝΤΕΜΠΟΥΤΟ ΣΤΗΝ Γ ΚΑΙ ΑΡΕΣΑΝ(ΦΩΤΟ) ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΣΤΙΒΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΜΟΣΧΑΤΟ (ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ) ΓΟΥΡΕΛΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΑΡΓΟΣ (ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Ο ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ) ΚΑΙ Ο ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΠΕΤΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β-ΣΒΟΡΩΝΟΣ
EΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΡΕΦΕΡΥ ΤΗΣ Σ.ΛΙΓΚΑ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΣΦΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΗΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΣΙΑΚΟ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΟΝ Κ,ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ