O MΠΕΝΕΤ ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΤΑΚΙΔΗ Σ ΕΝΑ ΕΥΚΟΛΟ ΠΑΙΓΝΙΔΙ (ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΡΙΑ ΓΚΟΓΚΟΥ) .ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΜΠΕΙΡΟ ΚΑΙ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟ ΚΟΥΚΟΥΛΑ (ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΣ) ΕΝΩ Ο ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΚΡΗΤΙΚΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΜΕ ΑΝΕΣΗ
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΤΕΣΤ ,ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΜΕΧΡΙ 10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ,ΟΙ ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΣ 17/8 ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΛΗΟ ΠΙΝΑΚΑ ΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ,ΒΟΗΘΟΥΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Η ΝΕΑ ΚΕΔ