ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ Ο ΜΕΛΙΤΖΑΝΙΔΗΣ ΕΠΑΙΞΕ 2Η ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΓΗΡΑΙΟ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΣΧΗΜΟΣ.ΜΑΝΤΑΡΑ ΤΑΚΑΝΕ Ο Β ΒΟΗΘΟΣ ΖΗΔΡΑΣ ΑΚΥΡΩΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΚΟΛ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΕΜΠΕΤΑΙ (ΚΡΙΤΗΣ Β.ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ) ΚΑΛΟΣ ΣΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΝΙΚΗΣ Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ (Π.ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ)
ΤΟΝ ΔΙΕΘΝΗ ΡΕΦΕΡΥ ΣΤΑΥΡΟ ΤΡΙΤΣΩΝΗ ΩΡΙΣΕ Η ΕΔ ΤΗΣ ΕΠΣΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ Μ.ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΗ Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣ ΣΑΜΟΙΛΗ ΚΑΙ Α.ΦΩΤΟΠΟΥΛΟ