ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ΤΩΝ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΤΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ ΚΕΔ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΓΙΝΕ ΠΡΟΒΟΛΗ ΦΑΣΕΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΘΗΚΑΝ ΛΑΘΗ.ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΗ Δ
ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΑΝ.ΕΔΩ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ Φ.ΛΙΓΚ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ..ΜΑΝΤΗΛΙ ΝΑ ΚΛΑΨΟΥΝ ΤΟ ΔΙΔΥΜΟ ΩΡΙΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΧΟΝΤΑΣ ΑΓΝΟΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ ΑΡΤΑ ΣΕ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΤΟΥΜΠΑΛΙΝ ΣΕ ΑΘΗΝΑ ΜΠΕΡΔΕΜΑ