ΑΡΕΣΕ Ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ-ΚΗΦΙΣΙΑΣ ,ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΣΤΗΝ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ Ο ΜΠΕΝΕΤ ΗΤΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΔ Η ΕΛ ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ ΚΑΙ Ο ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥ ΡΕΦ ΚΑΙ ΤΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΤΟΥ
EΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΡΕΦΕΡΥ ΤΗΣ Σ.ΛΙΓΚΑ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΣΦΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΗΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΣΙΑΚΟ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΟΝ Κ,ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ