ΣΧΟΛΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣ ΒΙΩΤΙΑΣ.ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ,ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΣΤΙΣ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΧΙΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΛΩΤΣΙΟΣ
ΚΙ ΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΤΑΣΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η Σ.ΛΙΓΚΑ Η ΟΥΕΦΑ ΟΡΙΖΕΙ ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥΣ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣ ΣΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΑ ΠΗΡΑΝ ΝΕΟΥΣ ΟΡΙΣΜΟΥΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ,ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ,ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ,ΦΩΤΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΧΟΣ