ΔΕΥΤΕΡΗ..ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥ Η ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΟΥΛΓΑΡΟ ΚΑΜΠΑΚΟΦ .ΤΟΝ ΩΡΙΣΕ Ο ΜΠΕΝΕΤ ΣΤΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΠΑΟ-ΑΕΚ,ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΣΦΥΡΙΞΕΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΛΕΩΦΟΡΟ ΠΡΟΠΕΡΣΗ. ΠΕΡΣΗ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ Ο ΜΑΡΚ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΑΤΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ,ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΤΑΣΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΤΕΣΤ ,ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΜΕΧΡΙ 10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ,ΟΙ ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΣ 17/8 ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΛΗΟ ΠΙΝΑΚΑ ΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ,ΒΟΗΘΟΥΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Η ΝΕΑ ΚΕΔ