ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟΤΗΣ ΕΠΟ ΤΑΚΗ ΜΠΑΛΤΑΚΟ ,ΕΠΕΙΔΗ 15 ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ Σ.ΛΙΓΚ 2 ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΟ ΜΙΣΟ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΟΦΕΙΛΩΝ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ .ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΙ ΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΤΑΣΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η Σ.ΛΙΓΚΑ Η ΟΥΕΦΑ ΟΡΙΖΕΙ ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥΣ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣ ΣΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΑ ΠΗΡΑΝ ΝΕΟΥΣ ΟΡΙΣΜΟΥΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ,ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ,ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ,ΦΩΤΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΧΟΣ