Ο ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΗ ΤΟΥΜΠ[Α ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΟΚ-ΚΑΣΙΩΠΗ Ο ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ο ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΟ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Ο ΓΙΑΧΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΒΕΡΟΙΑ Ο ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗ-ΠΑΜΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Ο ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΠΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΦΗ
ΑΤΥΧΟΣ Ο ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΗΣ ΟΥΕΦΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΛΙΤ ΚΑΙ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΡΕΦ ,ΔΙΑΓΝΩΣΤΗΚΕ ΜΕ COVID ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΜΠΕΝΕΤ ΣΤΟ VAR . ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΙΑΣΗΣ