ΜΠΕΝΕΤ ΚΑΙ ΚΕΔ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΛΛΟ ,ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΗΝ ΓΣ ΤΗΣ ΕΠΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΚΛΗΘΕΙ ,ΜΠΕΝΕΤ,ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΣΕ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΤΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ ΠΟΥ ΣΥΝΕΤΑΞΑΝ ΜΕ ΑΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΡΥΒΟΥΝ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΣΚΟΝΤΑ ΞΑΝΘΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΦΗ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΣΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΤΟΥ ΗΠΕΙΡΩΤΗ ΡΕΦΕΡΥ