ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ,ΧΙΛΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ .ΟΑΜΥΝΤΙΚΟΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΠΑ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΗ ΡΕΦ ΒΑΣΙΛΗ ΦΩΤΙΑ ,ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΦΥΡΙΓΜΑ ΤΗΣ ΛΗΞΗΣ.ΑΝ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΑΔΙΚΗΣΕΙ Ο ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΘΑ ΠΡΟΕΒΑΙΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ? Η ΦΩΤΟ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΙΤΛΟΣ Τ
ΑΤΥΧΟΣ Ο ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΗΣ ΟΥΕΦΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΛΙΤ ΚΑΙ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΡΕΦ ,ΔΙΑΓΝΩΣΤΗΚΕ ΜΕ COVID ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΜΠΕΝΕΤ ΣΤΟ VAR . ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΙΑΣΗΣ