ΣΤΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΟΥΓΓΡΟΣ ΜΠΟΓΚΝΑΡ ΕΙΧΕ ΕΥΚΟΛΟ ΕΡΓΟ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΕΠΙΜΑΧΗ ΦΑΣΗ ΑΠΛΑ ΗΛΘΕ ΕΝΑΣ ΞΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΝΑ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟ,ΚΟΛΛΙΑ ( ΣΩΣΤΟΙ) ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΟΝ ΤΖΗΛΟ
Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΗΘΗΚΕ ΩΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΚΕΔ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΚΟΖΑΝΗ ,ΟΠΟΥ ΑΠΟΝΕΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΝΑΤΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΖΑΝΗ ΤΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΕΠΟ Α ΔΑΝΙΗΛ ΚΑΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Ι.ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ