Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 17/01/15 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΕ ΟΦΗ ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

  17/01/15 17:15 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΕ ΑΟΚ ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 19 1.1 17/01/15 19:30 ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΡΕΒΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΓΡΥΛΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

  18/01/15 19:30 Γ. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΙΠΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

  18/01/15 17:15 ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΣΠΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΠΕΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

  18/01/15 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Π.Α.Ε. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΞΑΝΘΗΣ ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

  1/01/15 17:15 ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΠΑΕ ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

  19/1/15 19:30 ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΕ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦ/NIAΣ-ΙΘΑΚΗΣ

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Αναλυτικά:

Σάββατο (10/1)

15.00: Bέροια-Καλλονή

Διαιτητής: Π.Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)

Βοηθοί:Γ. Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Κ.Χαρίσης (Γρεβενών)

4οςΓ.: Κομίνης (Θεσπρωτίας) Φ.Σωμαρακάκης

17.15: Πλατανιάς-Πανιώνιος

Διαιτητής: Α.Γιάχος ΧΙΟΥ

Βοηθοί: Ν.Καραϊσαρίδης (Πιερίας), Ι.Κοντιζάς (Πειραιά)

4ος:Ι. Κάμπαξης (Εύβοιας)Δ.Μπερσής

19.30: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Χ.Καλογερόπουλος (Αθηνών)

Βοηθοί: Μ.Βλάσσης (Λασιθίου),Σ. Τσολάκης (Αθηνών)

4ος:Κ. Ιωαννίδης (Αργολίδας)Μ Καλαθενός

Κυριακή (11/1)

15.00: Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής:Η. Σπάθας (Πειραιά)

Βοηθοί:Μ. Καρσιώτης (Κορινθίας),κ.Ποντίκης (Πρέβεζας)

4ος: Μ.Κουτσιαύτης (Άρτας)Γ.Μπίκας

17.15: ΟΦΗ-Κέρκυρα

Διαιτητής: Δ.Θάνος (Ηπείρου)

Βοηθοί: Χ.Σωτηρόπουλος (Αχαΐας), Ι.Σίπκας (Πέλλας)

4ος:Γ. Κύζας (Δράμας)Ι.Τσαχειλίδης

17.15: Παναθηναϊκός-Εργοτέλης

Διαιτητής:Σ. Μαντάκης (Ημαθίας)

Βοηθοί:Λ. Δημητριάδης (Μακεδονίας), Δ.Τάτσης (Ηπείρου)

4ος:Σ. Μάνταλος (Καβάλας)Γ.Μαζαράκης

17.15: Πανθρακικός-Ατρόμητος

Διαιτητής:Α. Παπαπέτρου (Αθηνών)

Βοηθοί:Ν. Γεωργαράκος (Αθηνών), Π.Σταθόπουλος (Ηλείας)

4ος: Δ.Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας) Μ.Γιανναδάκης

19.30: Ξάνθη-Ολυμπιακός

Διαιτητής:Μ. Βοσκάκης (Ρεθύμνου)

Βοηθοί: Δ.Βερρής (Λέσβου), Γ.Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

4ος: Α.Αρετόπουλος (Τρικάλων).Χ.Γενναίος 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00  ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

17:15 ΠΑΕ ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΕ ΟΦΗ ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΛΕΞΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΣΠΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

19:30  ΠΑΕ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΜΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

:15 Θ0 ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗ ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΤΣΑΧΕΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

15.00  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ  ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ  ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ  ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΛΑΚΩΝΙΑΣ

 17:15  ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΟΥΡΟΜΠΙΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

17:15  ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

 19:30  Π.Α.Ε. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

 ΔΕΥΤΕΡΑ

19:30  ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΕ ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΞΑΝΘΗΣ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00  ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΣΠΑΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

 15:00  ΠΑΕ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ 1926 ΜΗΤΣΗ ΕΥΘΑΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΝΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

15:00 ΔΗΜ. ΠΑΕ ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔ. ΠΑΕ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΩΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΝΙΩΤΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

16:00 ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΠΑΕ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΦΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

18:00  ΠΑΕ ΑΕΚ ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΟΜΚΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΟΦΥΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

 14:15   ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΠΑΕ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜ ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ ΡΑΪΝΧΑΡΤ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΝΙΩΝ ΝΤΟΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

15:00  ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005 ΠΑΕ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΤΖΙΜΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

15:00  ΠΑΕ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΠΑΕ ΦΩΚΙΚΟΣ ΤΙΚΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΙΚΑΣ Λ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΣΤΟΪΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ ΠΑΕ ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΧΟΥΣΚΟΓΛΟΥ ΑΪΧΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΝΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΞΑΝΘΗΣ

 16:00  ΑΟ ΧΑΝΙΑ ΠΑΕ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

21:30  ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

 

http://www.epo.gr/Default.aspx?a_id=44338

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 

O Γιώργος Κομίνης ορίστηκε από την ΚΕΔ στο πολύ σημαντικό παιχνίδι του Αστέρα Τρίπολης με τον Παναθηναϊκό. Βοηθοί θα είναι ο συντοπίτης του Γιώργος Καλφόγλου και ο διεθνής Αλέξανδρος Γρεβένης και 4ος ο Τάσος Σιδηρόπουλος, με παρατηρητή διαιτησίας τον Σπύρο Παπαδάκο.

Στην Ξάνθη, στο ματς της Σκόντα με τον ΠΑΟΚ διαιτητής ορίστηκε ο Χάρης Καλογερόπουλος, με βοηθούς τους Βλάσση και Τσολάκη και 4ο τον Παπαπέτρου και παρατηρητή τον Μπάμπη Καρατζά.

Στο παιχνίδι του Ολυμπαικού με τον ΠΑΣ διαιτητής ορίστηκε ο Σταύρος Μάνταλος, που συναντά τους ερυθρόλευκους μετά τον περσινό ημιτελικό με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα, που είχαν συμβεί τα γνωστά γεγονότα.

Στο ματς της Βέροιας με τον Πλατανιά θα σφυρίξει ο Μιχάλης Κουκουλάκης, στο Νίκη - Καλλονή ο Αλέξανδρος Αρετόπουλος, στο Πανθρακικός - Εργοτέλης ο Ανδρέας Παππάς, στο Παναιτωλικός - Πανιώνιος ο Αλέξανδρος Δημητρόπουλος, στο Κέρκυρα Ατρόμητος ο Σταύρος Τριτσώνης και στο ΟΦΗ - Λεβαδειακός ο Στέφανος Μαντάκης. Αναλυτικά:

http://www.epo.gr/media/files/REFEREES/ORISMOI_2014-2015/SUPER_LEAGUE/refs_super_league_md_13.pdf