Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

http://www.epo.gr/Default.aspx?a_id=44342

Εμπειρες σφυρίκτρες ορίστηκαν  για τα ντέρμπυ σ ολους τους ομίλους της  Γ Εθνικής .Ο  Γαβριηλ Τζουανόπουλος από τη Πάτρα  θα διευθυνει ένα ακομη σπουδαιο ματς όπως είναι αυτό του Δ ομίλου μεταξυ του Κυανού Αστέρα και του πρωτοπόρου Κισσαμικού  ,όπως επισης και ο Αλεξανδρος Δραγάτης από την Ανατολικη Αττική που θα σφυρίξει το άλλο ντέρμπυ του Γ ομίλου μεταξυ του Παναρκαδικου και του Παναργειακού .

 

Στο κρισιμο παιγνίδι του Β ομίλου μεταξυ του Καραισκάκη και του Θεσπρωτού διαιτητής θα είναι ο Κερκυραίος Κώστας Γιούργας ενώ στο Α ομιλο και στη συναντηση της Καστοριας με τον Αρη Θεσσαλονίκης ρέφερυ θα είναι ο Γρεβενιώτης Κώστας Τσέτσιλας(φωτο) που κανει μια ακομη σαιζον εχοντας σφυρίξει μεχρι τωρα εξη ματς Γ εθνικής και ένα αγωνα κυπελλου Είναι 27 ετών και θεωρειται ενας από τους εξελίξιμους διαιτητές αφου εχει επιλεγει και στα ταλέντα από την ΚΕΔ που ποντάρει στις ικανότητες του Εδώ διακρινεται σ ένα αναμνηστικο ενσταντανέ πριν από το ντέρμπυ Καραισκακης-Νεοκαισάρειας εχοντας στο πλαι τους δυο αρχηγους και τους συντοπιτες του βοηθους Στεφούλη κσι Μωυσιάδη ,

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 17/01/15 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΕ ΟΦΗ ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

  17/01/15 17:15 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΕ ΑΟΚ ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 19 1.1 17/01/15 19:30 ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΡΕΒΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΓΡΥΛΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

  18/01/15 19:30 Γ. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΙΠΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

  18/01/15 17:15 ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΣΠΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΠΕΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

  18/01/15 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Π.Α.Ε. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΞΑΝΘΗΣ ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

  1/01/15 17:15 ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΠΑΕ ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

  19/1/15 19:30 ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΕ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦ/NIAΣ-ΙΘΑΚΗΣ

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Αναλυτικά:

Σάββατο (10/1)

15.00: Bέροια-Καλλονή

Διαιτητής: Π.Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)

Βοηθοί:Γ. Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Κ.Χαρίσης (Γρεβενών)

4οςΓ.: Κομίνης (Θεσπρωτίας) Φ.Σωμαρακάκης

17.15: Πλατανιάς-Πανιώνιος

Διαιτητής: Α.Γιάχος ΧΙΟΥ

Βοηθοί: Ν.Καραϊσαρίδης (Πιερίας), Ι.Κοντιζάς (Πειραιά)

4ος:Ι. Κάμπαξης (Εύβοιας)Δ.Μπερσής

19.30: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Χ.Καλογερόπουλος (Αθηνών)

Βοηθοί: Μ.Βλάσσης (Λασιθίου),Σ. Τσολάκης (Αθηνών)

4ος:Κ. Ιωαννίδης (Αργολίδας)Μ Καλαθενός

Κυριακή (11/1)

15.00: Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής:Η. Σπάθας (Πειραιά)

Βοηθοί:Μ. Καρσιώτης (Κορινθίας),κ.Ποντίκης (Πρέβεζας)

4ος: Μ.Κουτσιαύτης (Άρτας)Γ.Μπίκας

17.15: ΟΦΗ-Κέρκυρα

Διαιτητής: Δ.Θάνος (Ηπείρου)

Βοηθοί: Χ.Σωτηρόπουλος (Αχαΐας), Ι.Σίπκας (Πέλλας)

4ος:Γ. Κύζας (Δράμας)Ι.Τσαχειλίδης

17.15: Παναθηναϊκός-Εργοτέλης

Διαιτητής:Σ. Μαντάκης (Ημαθίας)

Βοηθοί:Λ. Δημητριάδης (Μακεδονίας), Δ.Τάτσης (Ηπείρου)

4ος:Σ. Μάνταλος (Καβάλας)Γ.Μαζαράκης

17.15: Πανθρακικός-Ατρόμητος

Διαιτητής:Α. Παπαπέτρου (Αθηνών)

Βοηθοί:Ν. Γεωργαράκος (Αθηνών), Π.Σταθόπουλος (Ηλείας)

4ος: Δ.Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας) Μ.Γιανναδάκης

19.30: Ξάνθη-Ολυμπιακός

Διαιτητής:Μ. Βοσκάκης (Ρεθύμνου)

Βοηθοί: Δ.Βερρής (Λέσβου), Γ.Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

4ος: Α.Αρετόπουλος (Τρικάλων).Χ.Γενναίος 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00  ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

17:15 ΠΑΕ ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΕ ΟΦΗ ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΛΕΞΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΣΠΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

19:30  ΠΑΕ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΜΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

:15 Θ0 ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗ ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΤΣΑΧΕΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

15.00  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ  ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ  ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ  ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΛΑΚΩΝΙΑΣ

 17:15  ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΟΥΡΟΜΠΙΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

17:15  ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

 19:30  Π.Α.Ε. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

 ΔΕΥΤΕΡΑ

19:30  ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΕ ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΞΑΝΘΗΣ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00  ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΣΠΑΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

 15:00  ΠΑΕ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ 1926 ΜΗΤΣΗ ΕΥΘΑΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΝΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

15:00 ΔΗΜ. ΠΑΕ ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔ. ΠΑΕ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΩΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΝΙΩΤΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

16:00 ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΠΑΕ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΦΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

18:00  ΠΑΕ ΑΕΚ ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΟΜΚΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΟΦΥΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

 14:15   ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΠΑΕ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜ ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ ΡΑΪΝΧΑΡΤ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΝΙΩΝ ΝΤΟΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

15:00  ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005 ΠΑΕ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΤΖΙΜΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

15:00  ΠΑΕ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΠΑΕ ΦΩΚΙΚΟΣ ΤΙΚΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΙΚΑΣ Λ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΣΤΟΪΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ ΠΑΕ ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΧΟΥΣΚΟΓΛΟΥ ΑΪΧΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΝΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΞΑΝΘΗΣ

 16:00  ΑΟ ΧΑΝΙΑ ΠΑΕ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

21:30  ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

 

http://www.epo.gr/Default.aspx?a_id=44338