Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 15:00  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΠΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

 17:15  ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 2

19:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΑΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΦΗ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

17:15  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΕ ΑΟΚ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΙΟΥ ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

 19:30  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΓΡΕΒΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ

19:30 Θ.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 

Τετάρτη 11/2

16.00: Ηρακλής – Πανιώνιος

Διαιτητής:M. Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Γ..Πασχάλης (Ηπείρου), Γ.Καλφόγλου (Θεσπρωτίας)

Τέταρτος: Γ.Κύζας (Δράμας)Θ.Βέλιος

19.30: Ολυμπιακός – ΑΕΚ

Διαιτητής: Μ.Λαμπρόπουλος (Ηλείας)

Βοηθοί: Α.Γρεβένης (Χαλκιδικής),Ι. Σίπκας (Πέλλας)

Τέταρτος:Α. Αρετόπουλος (Τρικάλων)Μ.Καλαθενός

Πέμπτη 12/2

15.00: Χανιά – Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής:Α. Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Β.Καμπούρης (Ευβοίας), Φ.Ελευθερίου (Αθηνών)

Τέταρτος:Γ. Φουκάκης (Ηρακλείου)Μ.Γιαννναδάκης

19.30: ΟΦΗ – Ξάνθη

Διαιτητής:Χ. Μήτσιος (Ηπείρου)

Βοηθοί: Ν.Γεωργαράκος (Αθηνών), Π.Σταθόπουλος (Ηλείας)

Τέταρτος:Μ. Βοσκάκης (Ρεθύμνου):Σ.Γρυλλάκη

 

 

 
Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΣΑΒΒΑΤΟ

 15:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ΢ ΠΑΕ ΠΑ΢ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΕΛΦΑΚΗ΢ ΙΩΑΝΝΗ΢ ΑΡΚΑΔΙΑ΢ Σ΢ΟΛΑΚΗ΢ ΢ΣΤΛΙΑΝΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΣΖΙΚΑ΢ ΑΝΣΩΝΙΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΝΣΙΣ΢Ο΢ ΓΕΡΑ΢ΙΜΟ΢ ΠΡΕΒΕΖΑ΢ Σ΢ΟΡΣΑΝΙΔΗ΢ ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢ ΑΧΑΙΑ΢

 17:15 ΠΑΓΚΡΗΣΙΟ ΠΑΕ ΕΡΓΟΣΕΛΗ΢ ΠΑΕ ΟΦΗ ΣΡΙΣ΢ΩΝΗ΢ ΢ΣΑΤΡΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΣΡΟΠΟΤΛΟ΢ ΣΡΤΦΩΝ ΑΡΚΑΔΙΑ΢ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗ΢ ΚΤΡΙΑΚΟ΢ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢ ΛΙΑΧΟΤΔΗ΢ ΓΕΩΡΓΙΟ΢ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢ ΓΡΤΛΛΑΚΗ ΢ΟΦΙΑ ΧΑΝΙΩΝ 23 1.1 09/02/15

  19:30 ΔΗΜΟΣΙΚΟ ΢ΣΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑ΢ ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΕ ΑΣΡΟΜΗΣΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟ΢ΚΑΚΗ΢ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΤΜΝΟΤ ΚΑΡ΢ΙΩΣΗ΢ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢ ΢ΣΑΤΡΟΤΛΑΚΗ΢ ΓΕΩΡΓΙΟ΢ ΡΕΘΤΜΝΟΤ ΚΟΤΣ΢ΙΑΤΣΗ΢ ΑΡΙ΢ΣΟΜΕΝΗ΢ ΑΡΣΑ΢ ΓΕΝΝΑΙΟ΢ ΧΡΗ΢ΣΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ 23 1.1

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 15:00 ΝΕΑ΢ ΢ΜΤΡΝΗ΢ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟ΢ ΠΑΕ ΑΟΚ ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗ΢ ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢ ΚΑΒΑΛΑ΢ ΜΑΓΙΑΝΝΗ΢ ΧΡΗ΢ΣΟ΢ ΑΡΣΑ΢ ΢ΣΑΘΟΠΟΤΛΟ΢ ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢ ΗΛΕΙΑ΢ ΚΑΜΠΑΞΗ΢ ΙΩΑΝΝΗ΢ ΕΤΒΟΙΑ΢ ΔΑΓΚΛΗ΢ ΧΡΗ΢ΣΟ΢ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢

 17:15 ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ΢ ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ΢ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΣΩΛΙΚΟ΢ ΢ΙΔΗΡΟΠΟΤΛΟ΢ ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢ ΔΩΔΕΚΑΝΗ΢ΟΤ ΣΟΤΜΠΑΚΑΡΗ΢ ΙΩΑΝΝΗ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΢ΩΣΗΡΟΠΟΤΛΟ΢ ΧΡΗ΢ΣΟ΢ ΑΧΑΙΑ΢ ΚΟΜΙΝΗ΢ ΓΕΩΡΓΙΟ΢ ΘΕ΢ΠΡΩΣΙΑ΢ ΓΚΑΙΣΑΣΖΗ΢ ΘΕΟΔΩΡΟ΢ ΔΡΑΜΑ΢

 17:15 ΔΗΜΟΣΙΚΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΠΑΕ ΑΟ ΠΛΑΣΑΝΙΑ΢ ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ΢ ΠΑΠΑΠΕΣΡΟΤ ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΗΣΡΙΑΔΗ΢ ΛΑΖΑΡΟ΢ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢ ΓΟΤΡΓΙΩΣΗ΢ ΢ΠΤΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΣΙΔΑ΢ ΔΑ΢ΚΑΛΟΠΟΤΛΟ΢ ΓΕΩΡΓΙΟ΢ ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢ ΑΜΤΓΔΑΛΗ΢ ΓΕΩΡΓΙΟ΢ ΢ΕΡΡΩΝ

 19:30 ΣΟΤΜΠΑ΢ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΠΑΕ ΟΛΤΜΠΙΑΚΟ΢ ΓΙΑΧΟ΢ ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢ ΧΙΟΤ ΑΚΡΙΒΟ΢ ΧΡΗ΢ΣΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΑΛΕΞΕΑ΢ ΗΛΙΑ΢ ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢ ΚΟΤΚΟΤΛΑΚΗ΢ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ΢ ΕΜΜΑΝΟΤΗΛ ΛΑ΢ΙΘΙΟΤ 23 1.1 08/02/15

 ΔΕΥΤΕΡΑ

 19:30 ΔΗΜΟΣΙΚΟ ΢ΣΑΔΙΟ ΜΤΣΙΛΗΝΗ΢ (ΣΑΡΛΑ΢) ΠΑΕ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗ΢ ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ΢ ΠΡΑΞΙΣΕΛΗ΢ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢ ΚΟΤΡΟΜΠΤΛΙΑ ΧΡΤ΢ΟΤΛΑ ΔΤΣΙΚΗ΢ ΑΣΣΙΚΗ΢ ΠΑ΢ΣΡΩΜΑ΢ ΝΕΚΣΑΡΙΟ΢ ΔΤΣΙΚΗ΢ ΑΣΣΙΚΗ΢ ΢ΣΤΛΙΑΡΑ΢ ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢ ΑΙΣ/ΝΙΑ΢ ΠΑΠΑΔΑΚΟ΢ ΢ΠΤΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑ΢

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

http://www.epo.gr/Default.aspx?a_id=44342

Εμπειρες σφυρίκτρες ορίστηκαν  για τα ντέρμπυ σ ολους τους ομίλους της  Γ Εθνικής .Ο  Γαβριηλ Τζουανόπουλος από τη Πάτρα  θα διευθυνει ένα ακομη σπουδαιο ματς όπως είναι αυτό του Δ ομίλου μεταξυ του Κυανού Αστέρα και του πρωτοπόρου Κισσαμικού  ,όπως επισης και ο Αλεξανδρος Δραγάτης από την Ανατολικη Αττική που θα σφυρίξει το άλλο ντέρμπυ του Γ ομίλου μεταξυ του Παναρκαδικου και του Παναργειακού .

 

Στο κρισιμο παιγνίδι του Β ομίλου μεταξυ του Καραισκάκη και του Θεσπρωτού διαιτητής θα είναι ο Κερκυραίος Κώστας Γιούργας ενώ στο Α ομιλο και στη συναντηση της Καστοριας με τον Αρη Θεσσαλονίκης ρέφερυ θα είναι ο Γρεβενιώτης Κώστας Τσέτσιλας(φωτο) που κανει μια ακομη σαιζον εχοντας σφυρίξει μεχρι τωρα εξη ματς Γ εθνικής και ένα αγωνα κυπελλου Είναι 27 ετών και θεωρειται ενας από τους εξελίξιμους διαιτητές αφου εχει επιλεγει και στα ταλέντα από την ΚΕΔ που ποντάρει στις ικανότητες του Εδώ διακρινεται σ ένα αναμνηστικο ενσταντανέ πριν από το ντέρμπυ Καραισκακης-Νεοκαισάρειας εχοντας στο πλαι τους δυο αρχηγους και τους συντοπιτες του βοηθους Στεφούλη κσι Μωυσιάδη ,