Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

  ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00  ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΛΙΑΧΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΙΘΑΚΗΣ

 17:15  ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

  19:30  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΙΠΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΚΑΣΙΩΠΗ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 17:15  ΟΦΗ - SKODAΞΑΝΘΗ ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΔΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

19:30  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ

19:30  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Π.Α.Ε. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΑΡΤΑΣ ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 15:00  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΠΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

 17:15  ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 2

19:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΑΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΦΗ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

17:15  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΕ ΑΟΚ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΙΟΥ ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

 19:30  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΓΡΕΒΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ

19:30 Θ.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 

Τετάρτη 11/2

16.00: Ηρακλής – Πανιώνιος

Διαιτητής:M. Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Γ..Πασχάλης (Ηπείρου), Γ.Καλφόγλου (Θεσπρωτίας)

Τέταρτος: Γ.Κύζας (Δράμας)Θ.Βέλιος

19.30: Ολυμπιακός – ΑΕΚ

Διαιτητής: Μ.Λαμπρόπουλος (Ηλείας)

Βοηθοί: Α.Γρεβένης (Χαλκιδικής),Ι. Σίπκας (Πέλλας)

Τέταρτος:Α. Αρετόπουλος (Τρικάλων)Μ.Καλαθενός

Πέμπτη 12/2

15.00: Χανιά – Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής:Α. Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Β.Καμπούρης (Ευβοίας), Φ.Ελευθερίου (Αθηνών)

Τέταρτος:Γ. Φουκάκης (Ηρακλείου)Μ.Γιαννναδάκης

19.30: ΟΦΗ – Ξάνθη

Διαιτητής:Χ. Μήτσιος (Ηπείρου)

Βοηθοί: Ν.Γεωργαράκος (Αθηνών), Π.Σταθόπουλος (Ηλείας)

Τέταρτος:Μ. Βοσκάκης (Ρεθύμνου):Σ.Γρυλλάκη

 

 

 
Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΣΑΒΒΑΤΟ

 15:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ΢ ΠΑΕ ΠΑ΢ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΕΛΦΑΚΗ΢ ΙΩΑΝΝΗ΢ ΑΡΚΑΔΙΑ΢ Σ΢ΟΛΑΚΗ΢ ΢ΣΤΛΙΑΝΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΣΖΙΚΑ΢ ΑΝΣΩΝΙΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΝΣΙΣ΢Ο΢ ΓΕΡΑ΢ΙΜΟ΢ ΠΡΕΒΕΖΑ΢ Σ΢ΟΡΣΑΝΙΔΗ΢ ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢ ΑΧΑΙΑ΢

 17:15 ΠΑΓΚΡΗΣΙΟ ΠΑΕ ΕΡΓΟΣΕΛΗ΢ ΠΑΕ ΟΦΗ ΣΡΙΣ΢ΩΝΗ΢ ΢ΣΑΤΡΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΣΡΟΠΟΤΛΟ΢ ΣΡΤΦΩΝ ΑΡΚΑΔΙΑ΢ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗ΢ ΚΤΡΙΑΚΟ΢ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢ ΛΙΑΧΟΤΔΗ΢ ΓΕΩΡΓΙΟ΢ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢ ΓΡΤΛΛΑΚΗ ΢ΟΦΙΑ ΧΑΝΙΩΝ 23 1.1 09/02/15

  19:30 ΔΗΜΟΣΙΚΟ ΢ΣΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑ΢ ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΕ ΑΣΡΟΜΗΣΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟ΢ΚΑΚΗ΢ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΤΜΝΟΤ ΚΑΡ΢ΙΩΣΗ΢ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢ ΢ΣΑΤΡΟΤΛΑΚΗ΢ ΓΕΩΡΓΙΟ΢ ΡΕΘΤΜΝΟΤ ΚΟΤΣ΢ΙΑΤΣΗ΢ ΑΡΙ΢ΣΟΜΕΝΗ΢ ΑΡΣΑ΢ ΓΕΝΝΑΙΟ΢ ΧΡΗ΢ΣΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ 23 1.1

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 15:00 ΝΕΑ΢ ΢ΜΤΡΝΗ΢ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟ΢ ΠΑΕ ΑΟΚ ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗ΢ ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢ ΚΑΒΑΛΑ΢ ΜΑΓΙΑΝΝΗ΢ ΧΡΗ΢ΣΟ΢ ΑΡΣΑ΢ ΢ΣΑΘΟΠΟΤΛΟ΢ ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢ ΗΛΕΙΑ΢ ΚΑΜΠΑΞΗ΢ ΙΩΑΝΝΗ΢ ΕΤΒΟΙΑ΢ ΔΑΓΚΛΗ΢ ΧΡΗ΢ΣΟ΢ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢

 17:15 ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ΢ ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ΢ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΣΩΛΙΚΟ΢ ΢ΙΔΗΡΟΠΟΤΛΟ΢ ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢ ΔΩΔΕΚΑΝΗ΢ΟΤ ΣΟΤΜΠΑΚΑΡΗ΢ ΙΩΑΝΝΗ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΢ΩΣΗΡΟΠΟΤΛΟ΢ ΧΡΗ΢ΣΟ΢ ΑΧΑΙΑ΢ ΚΟΜΙΝΗ΢ ΓΕΩΡΓΙΟ΢ ΘΕ΢ΠΡΩΣΙΑ΢ ΓΚΑΙΣΑΣΖΗ΢ ΘΕΟΔΩΡΟ΢ ΔΡΑΜΑ΢

 17:15 ΔΗΜΟΣΙΚΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΠΑΕ ΑΟ ΠΛΑΣΑΝΙΑ΢ ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ΢ ΠΑΠΑΠΕΣΡΟΤ ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΗΣΡΙΑΔΗ΢ ΛΑΖΑΡΟ΢ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢ ΓΟΤΡΓΙΩΣΗ΢ ΢ΠΤΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΣΙΔΑ΢ ΔΑ΢ΚΑΛΟΠΟΤΛΟ΢ ΓΕΩΡΓΙΟ΢ ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢ ΑΜΤΓΔΑΛΗ΢ ΓΕΩΡΓΙΟ΢ ΢ΕΡΡΩΝ

 19:30 ΣΟΤΜΠΑ΢ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΠΑΕ ΟΛΤΜΠΙΑΚΟ΢ ΓΙΑΧΟ΢ ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢ ΧΙΟΤ ΑΚΡΙΒΟ΢ ΧΡΗ΢ΣΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΑΛΕΞΕΑ΢ ΗΛΙΑ΢ ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢ ΚΟΤΚΟΤΛΑΚΗ΢ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ΢ ΕΜΜΑΝΟΤΗΛ ΛΑ΢ΙΘΙΟΤ 23 1.1 08/02/15

 ΔΕΥΤΕΡΑ

 19:30 ΔΗΜΟΣΙΚΟ ΢ΣΑΔΙΟ ΜΤΣΙΛΗΝΗ΢ (ΣΑΡΛΑ΢) ΠΑΕ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗ΢ ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ΢ ΠΡΑΞΙΣΕΛΗ΢ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢ ΚΟΤΡΟΜΠΤΛΙΑ ΧΡΤ΢ΟΤΛΑ ΔΤΣΙΚΗ΢ ΑΣΣΙΚΗ΢ ΠΑ΢ΣΡΩΜΑ΢ ΝΕΚΣΑΡΙΟ΢ ΔΤΣΙΚΗ΢ ΑΣΣΙΚΗ΢ ΢ΣΤΛΙΑΡΑ΢ ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢ ΑΙΣ/ΝΙΑ΢ ΠΑΠΑΔΑΚΟ΢ ΢ΠΤΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑ΢