Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 

Τετάρτη 11/2

16.00: Ηρακλής – Πανιώνιος

Διαιτητής:M. Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Γ..Πασχάλης (Ηπείρου), Γ.Καλφόγλου (Θεσπρωτίας)

Τέταρτος: Γ.Κύζας (Δράμας)Θ.Βέλιος

19.30: Ολυμπιακός – ΑΕΚ

Διαιτητής: Μ.Λαμπρόπουλος (Ηλείας)

Βοηθοί: Α.Γρεβένης (Χαλκιδικής),Ι. Σίπκας (Πέλλας)

Τέταρτος:Α. Αρετόπουλος (Τρικάλων)Μ.Καλαθενός

Πέμπτη 12/2

15.00: Χανιά – Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής:Α. Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Β.Καμπούρης (Ευβοίας), Φ.Ελευθερίου (Αθηνών)

Τέταρτος:Γ. Φουκάκης (Ηρακλείου)Μ.Γιαννναδάκης

19.30: ΟΦΗ – Ξάνθη

Διαιτητής:Χ. Μήτσιος (Ηπείρου)

Βοηθοί: Ν.Γεωργαράκος (Αθηνών), Π.Σταθόπουλος (Ηλείας)

Τέταρτος:Μ. Βοσκάκης (Ρεθύμνου):Σ.Γρυλλάκη

 

 

 
Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΣΑΒΒΑΤΟ

 15:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ΢ ΠΑΕ ΠΑ΢ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΕΛΦΑΚΗ΢ ΙΩΑΝΝΗ΢ ΑΡΚΑΔΙΑ΢ Σ΢ΟΛΑΚΗ΢ ΢ΣΤΛΙΑΝΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΣΖΙΚΑ΢ ΑΝΣΩΝΙΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΝΣΙΣ΢Ο΢ ΓΕΡΑ΢ΙΜΟ΢ ΠΡΕΒΕΖΑ΢ Σ΢ΟΡΣΑΝΙΔΗ΢ ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢ ΑΧΑΙΑ΢

 17:15 ΠΑΓΚΡΗΣΙΟ ΠΑΕ ΕΡΓΟΣΕΛΗ΢ ΠΑΕ ΟΦΗ ΣΡΙΣ΢ΩΝΗ΢ ΢ΣΑΤΡΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΣΡΟΠΟΤΛΟ΢ ΣΡΤΦΩΝ ΑΡΚΑΔΙΑ΢ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗ΢ ΚΤΡΙΑΚΟ΢ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢ ΛΙΑΧΟΤΔΗ΢ ΓΕΩΡΓΙΟ΢ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢ ΓΡΤΛΛΑΚΗ ΢ΟΦΙΑ ΧΑΝΙΩΝ 23 1.1 09/02/15

  19:30 ΔΗΜΟΣΙΚΟ ΢ΣΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑ΢ ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΕ ΑΣΡΟΜΗΣΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟ΢ΚΑΚΗ΢ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΤΜΝΟΤ ΚΑΡ΢ΙΩΣΗ΢ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢ ΢ΣΑΤΡΟΤΛΑΚΗ΢ ΓΕΩΡΓΙΟ΢ ΡΕΘΤΜΝΟΤ ΚΟΤΣ΢ΙΑΤΣΗ΢ ΑΡΙ΢ΣΟΜΕΝΗ΢ ΑΡΣΑ΢ ΓΕΝΝΑΙΟ΢ ΧΡΗ΢ΣΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ 23 1.1

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 15:00 ΝΕΑ΢ ΢ΜΤΡΝΗ΢ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟ΢ ΠΑΕ ΑΟΚ ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗ΢ ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢ ΚΑΒΑΛΑ΢ ΜΑΓΙΑΝΝΗ΢ ΧΡΗ΢ΣΟ΢ ΑΡΣΑ΢ ΢ΣΑΘΟΠΟΤΛΟ΢ ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢ ΗΛΕΙΑ΢ ΚΑΜΠΑΞΗ΢ ΙΩΑΝΝΗ΢ ΕΤΒΟΙΑ΢ ΔΑΓΚΛΗ΢ ΧΡΗ΢ΣΟ΢ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢

 17:15 ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ΢ ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ΢ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΣΩΛΙΚΟ΢ ΢ΙΔΗΡΟΠΟΤΛΟ΢ ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢ ΔΩΔΕΚΑΝΗ΢ΟΤ ΣΟΤΜΠΑΚΑΡΗ΢ ΙΩΑΝΝΗ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΢ΩΣΗΡΟΠΟΤΛΟ΢ ΧΡΗ΢ΣΟ΢ ΑΧΑΙΑ΢ ΚΟΜΙΝΗ΢ ΓΕΩΡΓΙΟ΢ ΘΕ΢ΠΡΩΣΙΑ΢ ΓΚΑΙΣΑΣΖΗ΢ ΘΕΟΔΩΡΟ΢ ΔΡΑΜΑ΢

 17:15 ΔΗΜΟΣΙΚΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΠΑΕ ΑΟ ΠΛΑΣΑΝΙΑ΢ ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ΢ ΠΑΠΑΠΕΣΡΟΤ ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΗΣΡΙΑΔΗ΢ ΛΑΖΑΡΟ΢ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢ ΓΟΤΡΓΙΩΣΗ΢ ΢ΠΤΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΣΙΔΑ΢ ΔΑ΢ΚΑΛΟΠΟΤΛΟ΢ ΓΕΩΡΓΙΟ΢ ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢ ΑΜΤΓΔΑΛΗ΢ ΓΕΩΡΓΙΟ΢ ΢ΕΡΡΩΝ

 19:30 ΣΟΤΜΠΑ΢ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΠΑΕ ΟΛΤΜΠΙΑΚΟ΢ ΓΙΑΧΟ΢ ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢ ΧΙΟΤ ΑΚΡΙΒΟ΢ ΧΡΗ΢ΣΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ ΑΛΕΞΕΑ΢ ΗΛΙΑ΢ ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢ ΚΟΤΚΟΤΛΑΚΗ΢ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ΢ ΕΜΜΑΝΟΤΗΛ ΛΑ΢ΙΘΙΟΤ 23 1.1 08/02/15

 ΔΕΥΤΕΡΑ

 19:30 ΔΗΜΟΣΙΚΟ ΢ΣΑΔΙΟ ΜΤΣΙΛΗΝΗ΢ (ΣΑΡΛΑ΢) ΠΑΕ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗ΢ ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ΢ ΠΡΑΞΙΣΕΛΗ΢ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢ ΚΟΤΡΟΜΠΤΛΙΑ ΧΡΤ΢ΟΤΛΑ ΔΤΣΙΚΗ΢ ΑΣΣΙΚΗ΢ ΠΑ΢ΣΡΩΜΑ΢ ΝΕΚΣΑΡΙΟ΢ ΔΤΣΙΚΗ΢ ΑΣΣΙΚΗ΢ ΢ΣΤΛΙΑΡΑ΢ ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢ ΑΙΣ/ΝΙΑ΢ ΠΑΠΑΔΑΚΟ΢ ΢ΠΤΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑ΢

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

http://www.epo.gr/Default.aspx?a_id=44342

Εμπειρες σφυρίκτρες ορίστηκαν  για τα ντέρμπυ σ ολους τους ομίλους της  Γ Εθνικής .Ο  Γαβριηλ Τζουανόπουλος από τη Πάτρα  θα διευθυνει ένα ακομη σπουδαιο ματς όπως είναι αυτό του Δ ομίλου μεταξυ του Κυανού Αστέρα και του πρωτοπόρου Κισσαμικού  ,όπως επισης και ο Αλεξανδρος Δραγάτης από την Ανατολικη Αττική που θα σφυρίξει το άλλο ντέρμπυ του Γ ομίλου μεταξυ του Παναρκαδικου και του Παναργειακού .

 

Στο κρισιμο παιγνίδι του Β ομίλου μεταξυ του Καραισκάκη και του Θεσπρωτού διαιτητής θα είναι ο Κερκυραίος Κώστας Γιούργας ενώ στο Α ομιλο και στη συναντηση της Καστοριας με τον Αρη Θεσσαλονίκης ρέφερυ θα είναι ο Γρεβενιώτης Κώστας Τσέτσιλας(φωτο) που κανει μια ακομη σαιζον εχοντας σφυρίξει μεχρι τωρα εξη ματς Γ εθνικής και ένα αγωνα κυπελλου Είναι 27 ετών και θεωρειται ενας από τους εξελίξιμους διαιτητές αφου εχει επιλεγει και στα ταλέντα από την ΚΕΔ που ποντάρει στις ικανότητες του Εδώ διακρινεται σ ένα αναμνηστικο ενσταντανέ πριν από το ντέρμπυ Καραισκακης-Νεοκαισάρειας εχοντας στο πλαι τους δυο αρχηγους και τους συντοπιτες του βοηθους Στεφούλη κσι Μωυσιάδη ,

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 17/01/15 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΕ ΟΦΗ ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

  17/01/15 17:15 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΕ ΑΟΚ ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 19 1.1 17/01/15 19:30 ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΡΕΒΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΓΡΥΛΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

  18/01/15 19:30 Γ. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΙΠΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

  18/01/15 17:15 ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΣΠΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΠΕΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

  18/01/15 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Π.Α.Ε. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΞΑΝΘΗΣ ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

  1/01/15 17:15 ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΠΑΕ ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

  19/1/15 19:30 ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΕ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦ/NIAΣ-ΙΘΑΚΗΣ

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Αναλυτικά:

Σάββατο (10/1)

15.00: Bέροια-Καλλονή

Διαιτητής: Π.Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)

Βοηθοί:Γ. Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Κ.Χαρίσης (Γρεβενών)

4οςΓ.: Κομίνης (Θεσπρωτίας) Φ.Σωμαρακάκης

17.15: Πλατανιάς-Πανιώνιος

Διαιτητής: Α.Γιάχος ΧΙΟΥ

Βοηθοί: Ν.Καραϊσαρίδης (Πιερίας), Ι.Κοντιζάς (Πειραιά)

4ος:Ι. Κάμπαξης (Εύβοιας)Δ.Μπερσής

19.30: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Χ.Καλογερόπουλος (Αθηνών)

Βοηθοί: Μ.Βλάσσης (Λασιθίου),Σ. Τσολάκης (Αθηνών)

4ος:Κ. Ιωαννίδης (Αργολίδας)Μ Καλαθενός

Κυριακή (11/1)

15.00: Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής:Η. Σπάθας (Πειραιά)

Βοηθοί:Μ. Καρσιώτης (Κορινθίας),κ.Ποντίκης (Πρέβεζας)

4ος: Μ.Κουτσιαύτης (Άρτας)Γ.Μπίκας

17.15: ΟΦΗ-Κέρκυρα

Διαιτητής: Δ.Θάνος (Ηπείρου)

Βοηθοί: Χ.Σωτηρόπουλος (Αχαΐας), Ι.Σίπκας (Πέλλας)

4ος:Γ. Κύζας (Δράμας)Ι.Τσαχειλίδης

17.15: Παναθηναϊκός-Εργοτέλης

Διαιτητής:Σ. Μαντάκης (Ημαθίας)

Βοηθοί:Λ. Δημητριάδης (Μακεδονίας), Δ.Τάτσης (Ηπείρου)

4ος:Σ. Μάνταλος (Καβάλας)Γ.Μαζαράκης

17.15: Πανθρακικός-Ατρόμητος

Διαιτητής:Α. Παπαπέτρου (Αθηνών)

Βοηθοί:Ν. Γεωργαράκος (Αθηνών), Π.Σταθόπουλος (Ηλείας)

4ος: Δ.Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας) Μ.Γιανναδάκης

19.30: Ξάνθη-Ολυμπιακός

Διαιτητής:Μ. Βοσκάκης (Ρεθύμνου)

Βοηθοί: Δ.Βερρής (Λέσβου), Γ.Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

4ος: Α.Αρετόπουλος (Τρικάλων).Χ.Γενναίος