Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

19.15 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΕ ΑΣΤΗΡ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑ∆ΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕ∆ΟΝΙΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΑ∆ΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΚΕ∆ΟΝΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΧΑΛΚΙ∆ΙΚΗΣ ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ∆ΡΑΜΑΣ ΣΚΟΥΦΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

19.15  ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΕ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡ∆ΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

 

21.30  ΑΕΚ ΠΑΕ ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΤΑΤΣΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ∆Ω∆/ΣΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 19.15  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΟΥΡΟΜΠΙΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ∆ΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ∆ΗΣ ∆ΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΡΟΥΤΣΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 

19.15  ΠΑΟΚ ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗ ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ ΦΩΤΙΑ∆ΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

 

19.15 ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΕ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΚΑΓΚΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΞΑΝΘΗΣ ΚΙΟΤΖΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΣΑΡΑΙ∆ΑΡΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕ∆ΟΝΙΑΣ  

 

  21.30  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ∆ΕΛΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑ∆ΙΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΑΡΚΑ∆ΙΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΡΥΛΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

 

 21.30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΣΙ∆ΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ∆Ω∆/ΣΟΥ ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑ∆ΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ∆Ω∆/ΣΟΥ ΘΑΝΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ  θυμηθηκαν στην ΚΕΔ τωρα που εφυγε ο Ζωγράφος ότι υπαρχει διαιτητής με το ονομα Θανάσης Τζήλος και τον ωρισαν στο φινάλε της αγωνιστικης δράσης διαιτητη στον τελικο των Νεων της φουτμπώλ λιγκ ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΕΚ  που θα γινει την Κυριακη στις 15.30 μμ στο Αλκαζαρ με ζωντανη τηλεοπτικη μετάδοση από καναλι του ΟΤΕ

Ο Τζήλος στη φετινη περίοδο πηγε χαμενος ,μιλαμε για ένα διαιτητη με ικανοτητες  32 χρόνων πολιτικος μηχανικός γιατι δεν τον πηγαινε ο παραιτηθεις Ζωγράφος και ετσι οι συμμετοχες του ηταν ελάχιστες

Στο τελικο της Κυριακής βοηθοι του θα είναι οι συντοπιτεςτου Γιωργος Αναστασιου Θοδωρος Καραμπούλας και τεαρτος ο Λάμπρος Βλιώρας ενώ παρατηρητής ορίστηοε  ο Γιάννης Κρικης 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 17:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΨΑΧΝΩΝ HΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΩΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜHΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

 17:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟΓΗΠΕΔΟΚΡΑΝΙΔΙΟΥΑΕΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΕΠΙΣΚΟΠΗΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΦΘΙΩΤΙΔΑΣΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣΤΡΥΦΩΝΑΡΚΑΔΙΑΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΦΛΩΡΙΟΣΑΘΗΝΩΝΜΠΛΑΝΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΜΕΣΣΗΝΙΑΣΓΚΡΟΥΤΣΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 17:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟΣΤΑΔΙΟΑΧΑΡΝΩΝΑΤΤΙΚΗΣΝΕΟΣΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΚΑΛΛΙΘΕΑΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΤΡΙΚΑΛΩΝΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣΣΠΥΡΙΔΩΝΦΘΙΩΤΙΔΑΣΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΠΕΙΡΑΙΑΣΕΛΙΜΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝΛΑΚΩΝΙΑΣΚΑΛΥΒΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΒΟΙΩΤΙΑΣ

17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 10 2

 17:00 ΓΗΠΕΔΟ΄΄ΠΜΑΣΑΓΡΟΤΙΚΟΣΑΣΤΗΡ΄΄ΑΓΡΟΤΙΚΟΣΑΣΤΗΡΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005 ΚΟΜΙΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣΚΑΛΦΟΓΛΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣΙΟΡΔΑΝΗΣΚΑΣΤΟΡΙΑΣΜΑΛΟΥΤΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΗΜΑΘΙΑΣΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣΔΡΑΜΑΣ

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Κυριακή (10/5)

 

19.00: Καλλονή-Ατρόμητος

 

Διαιτητής: Γ.Δασκαλόπουλος (Κορινθίας)

 

Βοηθοί: Χ.Σωτηρόπουλος (Αχαΐας),Η. Αλεξέας (Μεσσηνίας)

 

4ος:Ι. Δελφάκης (Αρκαδίας)Χ.Καρατζάς

 

19.00: Αστέρας Τρίπολης-Κέρκυρα

 

Διαιτητής: Α.Παπαπέτρου (Αθηνών)

 

Βοηθοί: Χ.Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής), Α.Καρατζίκας (Αθηνών)

 

4ος:Δ. Θάνος (Γρεβενών)Γ.Μπίκας

 

19.00: Εργοτέλης-Λεβαδειακός

 

Διαιτητής: Α,Αρετόπουλος (Τρικάλων)

 

Βοηθοί: Δ.Τάτσης (Ηπείρου), Ι.Τουμπακάρης (Αθηνών)

 

4ος: Π.Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)Ι.Τσαχειλίδης

 

19.00: Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα

 

Διαιτητής: Α.Παππάς (Αθηνών)

 

Βοηθοί: Χ.Μαγιάννης (Άρτας),Λ. Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)

 

4ος:Σ. Μάνταλος (Καβάλας)Δ.Νταμπώσης

 

19.00: Παναιτωλικός-Βέροια

 

Διαιτητής: Μ.Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

 

Βοηθοί: Ι.Κοντιζάς (Πειραιά), Κ.Χαρίσης (Γρεβενών)

 

4ος:Μ. Κουτσιαύτης (Άρτας)Γ.Μαζαράκης

 

19.00: Πανθρακικός-Ξάνθη

 

Διαιτητής: Σ.Τριτσώνης (Αθηνών)

 

Βοηθοί: Π.Σταθόπουλος (Ηλείας), Ι.Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)

 

4ος: Γ.Κύζας (Δράμας) Χ.Δαγκλής

 

19.00: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ

 

Διαιτητής: Α Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

 

Βοηθοί:Α. Γρεβένης (Χαλκιδικής),Δ. Γκάγκας (Λάρισας)

 

4ος: Μ.Βοσκάκης (Ρεθύμνου)Ι.Κωνσταντινίδου

 

19.00: Πλατανιάς-Ολυμπιακός

 

Διαιτητής: Γ.Κομίνης (Θεσπρωτίας)

 

Βοηθοί: Γ.Καλφόγλου (Θεσπρωτίας),Δ. Βερρής (Λέσβου)

 

4ος: Σ.Μαντάκης (Ημαθίας).Δ,Μπερσής 

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

18:00 Ε.Α.Κ. ΒΟΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΦΛΩΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΩAΝΝΑ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2 04/05/1

 18:00 ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΑΛΚΑΖΑΡ) ΛΑΡΙΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ ΚΑΡΑΪΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΙΟΥ ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ  

18:00 Ο.Α.Κ.Α ΑΕΚ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΛΙΑΧΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΝΤΙΤΣΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Σάββατο (18/4)

 15.00: Παναιτωλικός-Καλλονή

 Διαιτητής: Ι.Δελφάκης (Αρκαδίας)

 Βοηθοί: Η.Αλεξέας (Μεσσηνίας), Γ.Γεωργιάδης (Κοζάνης)

 4ος: Η.Σπάθας (Πειραιά)Χ.Ζωγράφος

 17.15: Ξάνθη-Εργοτέλης

 Διαιτητής: Τ.Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

 Βοηθοί:Δ. Ευθυμιάδης (Πιερίας),Ν. Καραϊσαρίδης (Πιερίας)

 4ος: Α.Αμπάρκιολης (Καβάλας)Φ.Σωμαρακάκης

 19.30: Κέρκυρα-ΠΑΟΚ

 Διαιτητής: Δ.Θάνος (Γρεβενών)

 Βοηθοί:Π. Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας), Χ.Μπαλτάς (Αχαΐας)

 4ος:Ι. Κάμπαξης (Εύβοιας) Γ.Μπίκας

 Κυριακή (19/4)

 15.00: Πανθρακικός-Παναθηναϊκός

 Διαιτητής:Γ. Κύζας (Δράμας)

 Βοηθοί: Τ.Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Κ.Χαρίσης (Γρεβενών)

 4ος: Α.Παππάς (Αθηνών) Χ.Δαγκλής

 17.15: Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα

 Διαιτητής: Κ.Ιωαννίδης (Αργολίδας)

 Βοηθοί: Χ.Ακρίβος (Αθηνών), Δ.Βερρής (Λέσβου)

 4ος:Γ. Κομίνης (Θεσπρωτίας) Μ.Καλαθενός

 19.30: Ολυμπιακός-Λεβαδειακός

 Διαιτητής: Μ.Λαμπρόπουλος (Ηλείας)

 Βοηθοί: Π.Σταθόπουλος (Ηλείας),Χ. Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

 4ος: Σ.Τριτσώνης (Αθηνών)Δ.Γκρούτσης

 Δευτέρα (20/4)

 19.30: Βέροια-Αστέρας Τρίπολης

 Διαιτητής: Μ.Κουτσιαύτης (Άρτας)

 Βοηθοί: Δ.Γκάγκας (Λάρισας), Δ.Τάτσης (Ηπείρου)

 4ος:Τ. Παπαπέτρου (Αθηνών).Θ.Βέλλιος