Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Παρασκευή (9/10)

 

17.00 Πανελευσινιακός - Κέρκυρα

 

Διαιτητής: Μ.Μίαρης (Δωδεκανήσου)

 

Βοηθοί: Σ.Σίπκας (Σάμου), Π.Πολυχρονιάδης (Αν. Αττικής)

 

Τέταρτος: Χ.Ανδρονικίδης (Πειραιά)Α,Ντούλης

 

 

 

Σάββατο (10/10)

 

16.00 Παναιγιάλειος – ΑΕΛ

 

Διαιτητής: Α.Τσαμούρης (Πειραιά)

 

Βοηθοί: Δ.Τζιλίρης, Γ.Γιαννίκος (Πειραιά)

 

Τέταρτος: Α.Αδαμόπουλος (Ζακύνθου)Σ.Μαράνος

 

 

 

Κυριακή (11/10)

 

16.00 Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή

 

Διαιτητής: Ρούσσος – Μπερκεντζής (Πρέβεζας-Λευκάδας)

 

Βοηθοί: Η.Κωνσταντίνου (Πρέβεζας-Λευκάδας), Α.Στεφούλης (Γρεβενών)

 

Τέταρτος:Α. Καραλιολιός (Γρεβενών)Β.Σταμούλης

 

 

 

16.00 Εργοτέλης – Λαμία

 

Διαιτητής:Α. Ζαραβίνος (Αθηνών)

 

Βοηθοί: Π.Κορτέσης,Δ. Λυμπερόπουλος (Αθηνών)

 

Τέταρτος: Κ.Μπερτάκης (Χανίων)Ε.Παπαδάκης

 

 

 

16.00 Τρίκαλα – Καλλιθέα

 

Διαιτητής: Π.Συμεωνίδης (Πιερίας)

 

Βοηθοί: Δ.Τίκας (Θεσπρωτίας), Γ.Θεοδώρου (Πιερίας)

 

Τέταρτος: Κ.Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)Ν.Κούλιας

 

 

 

16.00 Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας

 

Διαιτητής: Α.Μπουρμασόπουλος (Λάρισας)

 

Βοηθοί: Χ.Παπαδημητρίου, Α.Καρακώστας (Λάρισας)

 

Τέταρτος: Σ.Κουμπαράκης (Θράκης)Ε.Σηπάκης

 

 

 

16.00 Ολυμπιακός Βόλου – Χανιά

 

Διαιτητής: Γ.Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

 

Βοηθοί: Α.Φωτόπουλος (Αθηνών), Ν.Σοφός (Βοιωτίας)

 

Τέταρτος: Κ.Αντωνίου (Αθηνών)Κ.Φλωράκης

 

 

 

16.00 Ζάκυνθος – Κισσαμικός

 

Διαιτητής:Γ. Μπλάνας (Μεσσηνίας)

 

Βοηθοί:Π. Σερεμέτης,Σ. Λαμίας (Μεσσηνίας)

 

Τέταρτος: Γ. Παπαδόπουλος (Αχαΐας)Ν.Ρουμπάνης

 

 

 

Δευτέρα (12/10)

 

18.00 Απόλλων Σμύρνης - Αχαρναϊκός

 

Διαιτητής:Ε. Μανούχος (Αργολίδας)

 

Βοηθοί: α.Καραγεώργος (Αργολίδας), ι.Αρμακόλας (Κυκλάδων)

 

Τέταρτος:Ι. Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)Γ.Χατζηδάκης

 

 

 

 

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Σάββατο (3/10)

16.00: Πανθρακικός - Λεβαδειακός
Διαιτητής:Α. Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Ν.Καραϊσαρίδης (Πιερίας),Χ. Πάτρας (Μακεδονίας)
4ος:Γ. Κύζας (Δράμας)Μ.Ντάκος

18.15: Παναιτωλικός – Πανιώνιος
Διαιτητής: Σ.Μάνταλος (Καβάλας)
Βοηθοί:Χ. Καρσιώτης (Κορινθίας), Κ.Ποντίκης (Πρέβεζας)
4ος: Χ.Μήτσιος (Ηπείρου)Χ.Ζωγράφος

20.30: Ξάνθη – Παναθηναϊκός
Διαιτητής: Μ.Βοσκάκης (Ρεθύμνου)
Βοηθοί:Ε. Βλάσσης (Λέσβου), Ε.Καλφάκης (Χανίων)
4οςΑ.: Παππάς (Αθηνών)Χ.Καρατζάς

Κυριακή (4/10)

16.00: ΑΕΚ – Ατρόμητος
Διαιτητής:Γ. Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Κούλα Χασαν  (Ξάνθης), σ.Τσολάκης (Αθηνών)
4ος: σ.Τριτσώνης (Αθηνών)Δ.Γκρούτσης

18.15: Καλλονής – Βέροια
Διαιτητής: Β.Κιοτζένης (Ξάνθης)
Βοηθοί:Δ. Αναστόπουλος (Αρκαδίας)Β., Καραβασίλης (Καβάλας)
4ος:Ι. Δελφάκης (Αρκαδίας) Χ.Δαγκλης

18.15: ΠΑΣ Γιάννινα – Ηρακλής
ΔιαιτητήςΑ.: Παπαπέτρου (Αθηνών)
Βοηθοί:Ι. Δημητριάδης (Καστοριάς),Γ. Γεωργιάδης (Κοζάνης)
4ος:Η. Σπάθας (Πειαιά)Γ.Μπίκας

20.30: ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
Διαιτητής: Α.Γιάχος (Χίου)
Βοηθοί: Χ.Ακρίβος (Αθηνών), Δ.Τάτσης (Ηπείρου)
4ος: Α.Αρετόπουλος (Τρικάλων)Β.Τεροβιτσας

Δευτέρα (5/10)

19.30: Αστέρας Τρίπολης – Πλατανιάς
Διαιτητής: Α.Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)
Βοηθοί:Δ. Βέρρης (Λέσβου), Π.Κασσαβέτης (Αιτ/νίας)
4ος:Σ. Σελίμος (Λακωνίας)Μ.Καλαθενος

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18:00 ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

 18:00  ΛΑΡΙΣΑ -ΛΑΜΙΑ 1964 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16:00   ΠΑΝΕΛΕΥΣ/ΚΟΣ -ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΣΒΟΥ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ ΝΟΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΑΛΙΑΚΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΛΕΣΒΟΥ ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

 16:00 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ -ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ  

16:00  ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔ.  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΝΙΤΣΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

16:00 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ -ΠΑΕ  ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΣΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

 15:00  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΝΙΩΝ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

 16:00  ΠΑΝΣΣΕΡΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΛΥΜΠΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΕΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

18:00 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΕ ΑΟ ΧΑΝΙΑ ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 ΤΡΙΤΗ 22/9

 18:15 ΠΑΝAITΩΛΙΚΟΣ-  ΒΕΡΟΙΑ ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΙΟΥ ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΚΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 18:15  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΟΥΡΟΜΠΙΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

 20:30  SKODAΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΩΔ/ΣΟΥ

TETAΡTH 23/9 

16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ ΚΙΟΤΖΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΓΡΥΛΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

 18:15  ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΛΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΝΙΩΝ ΧΟΥΣΚΟΓΛΟΥ ΑΪΧΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

18:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

 18:15  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗ  ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΣΙΠΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ

 20:30 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΕΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ  

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:00  ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ ΡΑΪΧΑΡΝΤ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 18:15 ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΝΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΞΑΝΘΗΣ

 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΔΟΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16:00 Ο.Α.Κ.Α ΠΑΕ ΑΕΚ ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ- ΙΘΑΚΗΣ

 18:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ1923 ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΣΠΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 20:30  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΛΕΞΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΔΕΥΕΡΑ

 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ