Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Σάββατο (7/11)

15.00: Πανιώνιος - Πλατανιάς

Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Μερκενίδης, Πάτρας (Μακεδονίας)

4ος: Μάνταλος (Καβάλας)

17.15: Καλλονή – Ξάνθη

Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων)

Βοηθοί: Γκάγκας (Λάρισας), Γεωργαράκος (Αθηνών)

4ος: Δελφάκης (Αρκαδίας)

19.30: Ατρόμητος – Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Κύζας (Δράμας)

Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Καραϊσαρίδης (Πιερίας)

4ος: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

Κυριακή (8/11)

15.00: Ολυμπιακός – Ηρακλής

Διαιτητής: Λαμπρόπουλος (Ηλείας)

Βοηθοί: Κασσαβέτης (Αιτ/νίας), Μεσσήνης (Αχαΐας)

4ος: Φουκάκης (Ηρακλείου)

17.15: Λεβαδειακός – Βέροια

Διαιτητής: Θάνος (Γρεβενών)

Βοηθοί: Χαρίσης (Γρεβενών), Κωτούλας (Σερρών)

4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)

17.15: ΠΑΟΚ – Πανθρακικός

Διαιτητής: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Βέρρης (Λέσβου), Δόσης (Αθηνών)

4ος:  Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

19.30: ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης

Διαιτητής: Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Τουμπακάρης (Αθηνών), Βλάσσης (Λασιθίου)

4ος: Κιοτζένης (Ξάνθης)

Δευτέρα (9/11)

19.30: Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)

Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Παρασίου (Ημαθίας)

4ος: Βοσκάκης (Ρεθύμνου)

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

http://www.epo.gr/Default.aspx?a_id=44337

Αναλυτικά όλοι οι ορισμοί της 9ης αγωνιστικής:

31/10 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΙΟΤΖΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΑΛΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΝΙΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

31/10 17:15 ΔΗΜ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΚΑΛΛΟΝΗ

ΣΠΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

31/10 19:30 ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ

ΚΟΥΡΟΜΠΙΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

01/11 15:00 Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΟΚ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ

ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ

01/11 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

01/11 17:15 ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

01/11 19:30 "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΑΕΚ

ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΩΔ/ΣΟΥ

02/11 19:30 ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΤΣΑΧΕΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Σάββατο (24/10)

15.00: Καλλονή - Λεβαδειακός
Διαιτητής: I.Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: A/Γρεβένης (Χαλκιδικής), B.Λάμπρου (Ανατ. Αττικής)
4ος: A.Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)Ν.Χαραλαμπίδης

17.15: Παναιτωλικός – Πλατανιάς
Διαιτητής: I.Δελφάκης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Π..Σταθόπουλος (Ηλείας), E.Κουρέντας (Τρικάλων)
4ος: Α.Κατσικογιάννης (Ηπείρου)Δ.Μπέγκος

19.30: ΑΕΚ – Ηρακλής 
Διαιτητής: Σ.Τριτσώνης (Αθηνών)
Βοηθοί:Α. Καρατζίκας (Αθηνών),Φ. Κουντουρέλης (Αθηνών)
4ος: Α.Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)Γ.Μπίκας

Κυριακή (25/10)

15.00: Ατρόμητος – Ολυμπιακός
Διαιτητής: Α.Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)
Βοηθοί:Ν. Γεωργαράκος (Αθηνών), Κ.Μερκενίδης (Μακεδονίας)
4ος: Μ.Λαμπρόπουλος (Ηλείας)Γ.Πανου

17.15: Πανθρακικός – Ξάνθη
Διαιτητής:Η. Σπάθας (Πειραιά)
Βοηθοί: Β.Καμπούρης (Εύβοιας), Ρ.Μπουξμπάουμ (Ανατ. Αττικής)
4ος:Σ. Σταθόπουλος (Δυτικής Αττικής)Β.Σκουφίτσας

17.15: ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης
Διαιτητής: Δ.Στυλιαράς (Αιτ/νιας)
Βοηθοί: Π.Μεσσήνης (Αχαΐας), Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Τίκας (Καρδίτσας)Γ.Λιόλιος

17.15: Πανιώνιος – Βέροια
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)
Βοηθοί: Καραϊσαρίδης (Πιερίας), Β.Κουράκης (Ηρακλείου)
4ος:Γ. Φουκάκης (Ηρακλείου)Μ.Ντάκος

19.30: ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός 
Διαιτητής:Α. Αρετόπουλος (Τρικάλων)
Βοηθοί: Ι.Τουμπακάρης (Αθηνών),Τ. Πετρόπουλος (Αρκαδίας)
4ος: Γ.Κομίνης (Θεσπρωτίας)Ι.Σπυρόπουλος 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Σάββατο (17/10)

16.00: Πλατανιάς - Πανθρακικός
Διαιτητής:Χ. Μήτσιος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λ.Δημητριάδης (Μακεδονίας), Σ.Παρασίου (Ημαθίας)
4ος: Α.Παπαπέτρου (Αθηνών)Δ.Μπερσής

18.15: Πανιώνιος – Καλλονή
Διαιτητής: Α.Παππάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Θ.Νταλούκας (Τρικάλων), Α.Δουδούμης (Φθιώτιδας)
4ος:Ε. Γρατσάνης (Τρικάλων)Β.Γαβριηλίδης

20.30: Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Διαιτητής:Γ. Κύζας (Δράμας)
Βοηθοί: Η.Αλεξέας (Μεσσηνίας), Σ.Σίπκας (Πέλλας)
4ος:Χ. Καλογερόπουλος (Αθηνών)Δ.Κύρκος

Κυριακή (18/10)

16.00: Βέροια – Ατρόμητος
Διαιτητής:Α. Σιδηρόπουλος (Δωδ/νησου)
Βοηθοί:Δ. Ευθυθμίαδης (Πιερίας), Μ.Κωσταράς (Αιτ/νιας)
4ος:Θ. Σέζος (Κιλκίς)Π.Μαυρόπουλος

18.15: Λεβαδειακός - Παναιτωλικός
Διαιτητής: Σ.Σελίμος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Γ.Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Γ.Λάζαρης (Καβάλας)
4ος: Η.Σπάθας (Πειραιά)Σ.Γρυλλακη

18.15: Αστέρας Τρίπολης – Ξάνθη
Διαιτητής: Δ.Θάνος (Γρεβενών)
Βοηθοί:Χ. Μπαλτάς (Αχαΐας), Κ.Χαρίσης (Γρεβενών)
4ος:  Σ.Τριτσώνης (Αθηνών) Γ.Μαζαράκης

20.30: Ηρακλής – ΠΑΟΚ
Διαιτητής: Μ.Κουκουλάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Λ.Φραγκιαδάκης (Δωδ/νησου), Ν.Φαντόπουλος (Πειραιά)
4ος: Ι.Δελφάκης (Αρκαδίας)Δ.Καλυβας

Δευτέρα (19/10)

17.15: Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Μ.Λαμπρόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Χ.Μαγιάννης (Άρτας),Χ. Κουρομπίλια (Δυτικής Αττικής)
4ος: Ι.Παπαδόπουλος (Μακεδονίας) Δ.Τσορτανίδης

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

1η αγωνιστική, εξ αναβολής

Τετάρτη 14/10/15

16:00: Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής:Α. Ευαγγέλου (Αθηνών)

Βοηθοί: Π.Αργυρός (Αθηνών), Μ.Γιαννουγλίδης (Αθηνών)4ος: Α.Λυμπούδης (Μακεδονίας)

Παρατηρητής:Β. Τελλίδης (Καβάλας)

 

18:30 Πανελευσινιακός-Παναχαϊκό

Διαιτητής: Ν.Μανούρας (Τρικάλων)

Βοηθοί: Ν.Κουτσόγιαννος (Αθηνών),

Α.Μπάλιακα (Λέσβου)4ος: ΑΓκάμαρης (Αθηνών)

Παρατηρητής: Σ.Παναγιωτόπουλος (Αργολίδας)