Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Κυριακή (22/11)

15:00 Πανελευσινιακός – Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Κουλούδης (Λέσβου)

Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Αρμακόλας (Κυκλάδων)

4ος: Κοσικίδης (Αθηνών)

15:00 Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)

Βοηθοί: Γκοτσόπουλος (Αχαΐας), Γκαβέρας (Αχαΐας)

4ος: Μακρυπόδης (Αχαΐας)

15:00 Ζάκυνθος – Τρίκαλα

Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)

Βοηθοί: Λυμπερόπουλος (Αθηνών), Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)

4ος: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νιας)

15:00 Αγροτικός Αστέρας – Παναιγιάλειος

Διαιτητής: Σκουλάς (Σερρών)

Βοηθοί: Βασιλόπουλος (Έβρου), Καμπερίδης (Καβάλας)

4ος: Φωτιάς (Πέλλας)

15:00 Λαμία – Παναχαϊκή

Διαιτητής: Ζούγρας (Κοζάνης)

Βοηθοί: Καραμπούλας (Λάρισας), Αναστασίου (Λάρσιας)

4ος: Φώτης (Εύβοιας)

18:00 Καλλιθέα - ΑΕΛ

Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Σίπκας (Σάμου), Τρουλινός (Ηρακλείου)

4ος: Μιάρης (Δωδεκανήσου)

Δευτέρα (23/11)

15:00 Αχαρναϊκός - Κέρκυρα

Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Βοηθοί: Λαμιάς (Μεσσηνίας), Σερεμέτης (Μεσσηνίας)

4ος: Ευαγγέλου (Αθηνών)

18:00 Κισσαμικός - Εργοτέλης

Διαιτητής: Σφακιανάκης (Αθηνών)

Βοηθοί: Καραγιαννίδης (Αθηνών), Λιαμπότης (Αθηνών)

4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

Τρίτη (24/11)

15:00 Χανιά - Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Πολυχρονιάδης (Αν. Αττικής), Πάγκαλος (Λασιθίου)

4ος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

 

http://www.epo.gr/Default.aspx?a_id=44338

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

http://www.epo.gr/media/files/REFEREES/ORISMOI_2015-2016/FOOTBALL_LEAGUE/ref_FL_matchday_8.pdf

Σάββατο (14/11)

18.00 ΑΕΛ - Αγροτικός Αστέρας

Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)

Βοηθοί: Κύφος (Πιερίας), Στεφούλης (Γρεβενών)

Τέταρτος: Παπαργυρίου (Πιερίας)

 

Κυριακή (15/11)

15.00 Απόλλων Σμύρνης – Πανελευσινιακός

Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

Βοηθοί: Κοκμότος (Ρεθύμνου), Μαρνέζος (Χανίων)

Τέταρτος: Κορδολαίμης (Ανατ. Αττικής)

 

15.00 Τρίκαλα – Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Νικολαΐδης (Μακεδονίας), Τίκας (Θεσπρωτίας)

Τέταρτος: Ζούγρας (Κοζάνης)

 

15.00 Εργοτέλης - Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Σινιοράκης (Πειραιά), Πετεινάτος (Χανίων)

Τέταρτος: Χρυσός (Χανίων)

 

15.00 Αναγέννηση Καρδίτσας – Ζάκυνθος

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Νατσιούλας (Λάρισας), Γούτας (Χαλκιδικής)

Τέταρτος: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)

 

15.30 Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός

Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Φωτόπουλος (Αθηνών), Μπαλιάκα (Λέσβου)

Τέταρτος: Σφακιανάκης (Αθηνών)

 

18.00 Λαμία - Καλλιθέα

Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νίας)

Βοηθοί: Κολοσιώνης, Αντωνόπουλος (Αιτ/νίας)

Τέταρτος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

 

Δευτέρα (16/11)

15.00 Παναιγιάλειος – Κισσαμικός

Διαιτητής: Μπλούνας (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Παπανικολάου (Κορινθίας), Γεωργακόπουλος (Πειραιά)

Τέταρτος: Ανδρονικίδης (Πειραιά)

 

18.00 Κέρκυρα - Χανιά

Διαιτητής: Τίκας Τριαντάφυλλος (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Τακόπουλος, Χ. Δημήτριος Τίκας (Καρδίτσας)

Τέταρτος: Καραλιόλιος (Γρεβενών)